Įžymybių dietos, kurios privers aiktelėti

Kad pasaulinio garso žvaigždės kartais elgiasi keistokai, teko girdėti ne vienam. Tačiau mitybos įpročiai, kuriais įžymybės bando kontroliuoti savo svorį, gali priversti aiktelėti. Kokie jie?

Adrianos Limos proteino kokteilių ir vitaminų dieta

Nors proteino kokteiliai ir vitaminai šalia kito maisto tikrai yra naudingi, tačiau, kai žvaigždė Adriana Lima nusprendė maitintis tik jais, daug kam atrodė keistoka. Likus 9 dienoms iki pasirodymo, “Viktoria’s Secret” modelis sportuoja du kartus per dieną ir vartoja tik proteino kokteilius bei vitaminus. Tarsi to būtų maža, 12 valandų iki šou pradžios gražuolė negeria jokių skysčių. Pasirodo, kad netekęs vandens kūnas gali greitai atsikratyti net iki 3 kilogramų. Galima džiaugtis, kad tokių drastiškų priemonių modelis imasi tik kartą per metus. Kitu atveju, tai galėtų sukelti rimtų sveikatos problemų.

Madonos oro dieta

Kol vieni stengiasi apriboti maisto produktų vartojimą, kai kurios žvaigždės jų atsisako visiškai. Taip elgiasi Madona, kuri propaguoja oro dietą. Koks jos principas? Jūs paruošiate maistą, sudedate jį į lėkštę, atgnybiate su šakute ir laikote šalia burnos. Žinoma, valgyti jo negalite – to neleidžia dieta. Taigi, jūs ne valgote, o tik apsimetinėjate tai darą. Kad išgyventų, Madona vartoja daug skysčių bei įvairių sriubų, suteikiančių reikiamų medžiagų. Dietos veiksmingumo ir teigiamo poveikio sveikatai garantuoti negalime, bet jos laikantis tikrai sumažinsite išlaidas, kurias skiriate įprastiems maisto produktams.

Snooki sausainių dieta

Įžymybė, dalyvavusi populiariame realybės šou „The Jersey Shore“, figūrą dailina tikra svajonių dieta, kurios pavydėtų kiekvienas smaližius. Jos metu reikia valgyti tik sausainius. Vieno valgio metu suvartojami 6 sausainiai, turintys apie 90 kalorijų. Galima tik spėti, kad po šios dietos Snooki dar ilgai nenorėjo pažvelgi į saldumynus, ypač sausainius.

Megan Fox obuolių sidro acto dieta

Norėdama išvalyti žarnyną, aktorė prieš kiekvieną valgį išgeria stiklinę obuolių sidro acto. Nors natūralus obuolių sidro actas vadinamas jaunystės eliksyru, jame gausu naudingų rūgščių ir pektinų, padedančių greitinti medžiagų apykaitą, sureguliuoti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, gydytojai gerti jo stiklinėmis nerekomenduoja. Pasak jų, palaikyti dailias kūno formas padeda ir subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas. Nuolat vartojant obuolių actą, daroma nepataisoma žala kepenims, todėl būkite atsargūs ir nesekite žvaigždžių pavyzdžiu.

Nicole Kidman kiaušinių dieta

Filmuojantis juostoje „Šaltasis kalnas“ (Cold Mountain), aktorės buvo paprašyta numesti kuo daugiau svorio, todėl ji pradėjo laikytis kiaušinių dietos. Jos metu pusryčiams ir vakarienei patiekiami virti kiaušiniai. Nors tai pakankamai sveikas ir naudingas produktas, jo perteklius ilgainiui gali sukelti įvairias alergijas bei kalorijų nepakankamumą. Tad kiaušinius palikime Velykoms arba sotiems sekmadienio pusryčiams, o ne kiekvienai dienai.

Beyonce lieknėjimo paslaptis – skysčių dieta

Ruošiantis vaidmeniui miuzikle „Svajonių merginos“ (Dreamgirls), Beyonce per 14 dienų atsikratė net 10 kilogramų! Kaip jai tai pavyko? Viena seksualiausių moterų pasaulyje atsisakė bet kokio kieto maisto ir visą laiką vartojo tik skysčius. Pati Beyonce pripažino, kad skysčių dietos metu jai teko gerti citrininį gėrimą  – iš vandens, klevų sirupo, citrinų sulčių ir raudonojo ankštinio pipiro. Įžymybė yra sakiusi, kad  tai daryti jai nebuvo lengva ir tuo metu ji tiesiog merdėjo.

Reese Witherspoon ir kūdikių maistas

Už puikias kūno linijas aktorė turėtų dėkoti kūdikiams skirtam maistui. Būtent šie produktai tapo jos dietos pagrindu, padėjusiu numesti svorio. Dietos principas – pusryčių ir pietų metu valgomas tik kūdikių maistas, o vakarienei galima pasirinkti įprastą patiekalą. Tenka pripažinti, kad kūdikių maistas yra ne tik skanus, bet ir sveikas – jis dažniausiai gaminamas iš natūralių vaisių ir daržovių, tačiau maži jo indeliai yra ganėtinai brangūs, tad  ši dieta gali nemažai kainuoti, nes suaugusiam žmogui reikalingos kur kas didesnės porcijos. Tad jei esate pasiryžę išmėginti šią Rheese Witherspoon dietą, teks paploninti piniginę.