Liekninamieji masažai – ar jie efektyvūs?

Liekninamasis masažas – tai turbūt maloniausias lieknėjimo būdas, kurio neatsisakytų nė viena moteris. Lieknėti ilsintis, kol jūsų kūnu rūpinasi profesionalai, skamba viliojančiai, bet kartu ir kelia abejonių, ar tikrai masažuojant kūną įmanoma numesti nereikalingus kilogramus. Juk iš daugelio pavyzdžių ir patarimų žinome, kad norint sulieknėti reikia ne tinginiauti, o daug ir intensyviai sportuoti, laikytis griežtos dietos.

Kaip veikia įprastas masažas?

Daugelis žmonių mano, kad masažą atliekantis specialistas išmasažuoja riebalų sankaupas ir taip padeda riebalams pasišalinti. Kad ir kaip norėtųsi, jog tokie stebuklai būtų įmanomi, realybė kitokia. Riebalų išmasažuoti nepavyks net profesionaliausiam masažuotojui – juos galima tik sudeginti. Tačiau masažas padeda paspartinti lieknėjimą. Jo metu suaktyvinamas riebalų deginimo procesas. Masažuojant vietas, kuriose susikaupę daugiausiai riebalų, gerinama kraujotaka, kuri paspartina metabolizmo procesą.

Kuo skiriasi liposažas ir limfodrenažas?

Nutarus apsilankyti grožio salone ir užsisakyti liekninamąjį masažą, nepasiklyskite tarp pavadinimų. Kuo skiriasi liposažas ir limfodrenažas? Liposažas – tai procedūra, dažnai prilyginama riebalų nusiurbimui. Jos metu intensyviai veikiami gilieji ir poodiniai riebalų sluoksniai. Šis masažas padeda išjudinti per daugelį metų susikaupusius riebalus, kuriais sunkiau atsikratyti sportuojant. Limfodrenažas yra labiau skirtas gydyti celiulitui. Skirtingai nei liposažas, ši procedūra atliekama ne rankomis, o mechaniniu aparatu. Ant kojų, rankų ir pilvo uždedami specialūs rankogaliai, kuriais didelio oro slėgio bangos ritmiškai stimuliuoja limfą, taip pašalinant skysčių perteklių.

Vakuuminis masažas

Šiandien specialistai siūlo daugybę masažų būdų, todėl svarbu išsirinkti tinkamiausią. Jei specialistų atliekamą masažą suprantate kaip priemonę atpalaiduoti raumenis ir netikite, kad jis gali padėti atsikratyti papildomų kilogramų, rinkitės endermologinį, vadinamąjį vakuuminį masažą, kuris atliekamas specialiu LPG aparatu. Vakuuminio masažo poveikį jausite jau pirmos procedūros metu. Nesuprantate, kaip tai veikia? Aparato sėkmės paslaptis – du masažiniai voleliai, kurie nuolat sukasi skirtingu greičiu ir skirtingomis kryptimis. Tai padeda gerai įmasažuoti giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, stangrina odą. Prieš procedūrą patartina vartoti daugiau skysčių, kurie padės išvalyti organizmą ir padidins procedūros veiksmingumą.

Ar pakanka vien masažo?

Kuo daugiau informacijos apie liekninamuosius masažus sužinome, tuo patrauklesni jie atrodo. Ir nors masažas yra itin efektyvus pagalbininkas norintiems atsikratyti keleto kilogramų, sumažinti liemens apimtį ar įveikti celiulitą, nemanykite, kad nebereikės savimi rūpintis, mankštintis ir sveikai maitintis. Niekas kitas neatliks darbo, už kurį esate atsakingi jūs. Norint pasiekti užsibrėžto tikslo ir neleisti masažo metu sudegintiems riebalams sugrįžti, reikia derinti sportą, aktyvų gyvenimo būdą ir taisyklingą mitybą. Todėl visi, kurie tikisi sulieknėti vien gulint ant stalo, turėtų suprasti, kad joks pasaulio stebuklas neišdygo per vieną naktį – jie buvo kuriami metų metus, nuosekliai ir kruopščiai dirbant.