Pačios keisčiausios ir įdomiausios dietos

Jei pasidomėtumėte pasaulio dietomis, jų rastumėte tūkstančius. Deja, ne visos jos veiksmingos, o kai kurios gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Taigi, svarbu atsirinkti  – ko galima pasimokyti, o ko, gink dieve, net nereikėtų bandyti. Pažvelkime, kokių drastiškų veiksmų kartais imasi žmonės, norėdami greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Kiaušinių ir vyno dieta

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šie produktai tarpusavyje nedera, kiaušinių ir vyno dietą galite rasti viename populiariausių mados žurnalų „Vogue“. Šios dietos pagrindas – virti arba kepti kiaušiniai, vynas ir kava. Štai kaip atrodytų įprastas jūsų dienos valgiaraštis:

Pusryčiai. 1 kietai virtas kiaušinis, 1 taurė sauso baltojo vyno ir puodelis kavos.

Pietūs. 2 kietai virti kiaušiniai, 2 taurės sauso baltojo vyno ir puodelis kavos.

Vakarienė. 4 kepti kiaušiniai, pagardinti juodaisiais pipirais, pusė butelio vyno, 1 litras vandens ir, žinoma, puodelis kavos.

Tai tikrai ne pokštas – per dieną turėtumėte suvartoti butelį vyno ir 7 kiaušinius. Įdomu, kaip į tokį kasdienį alkoholio bei kavos vartojimą sureaguotų jūsų organizmas? Ir kaip pietų metų viršininkui paaiškinti, jog vynas, kurį geriate, skirtas dietai?

Greipfrutų dieta

Laikantis šios dietos jums tektų suvartoti tiek greipfrutų, kad vėliau greičiausiai nebenorėtumėte į juos nė pažvelgti. Dietos principas – 12 dienų valgyti greipfrutus su tam tikrais produktais, kitas 12 dienų maitintis įprastai ir t. t. Tai reiškia, kad 12 dienų atrodysite nuostabiai, tačiau ko gero būsite be galo pikti, o kitas 12 dienų –  jus dažnai bus galima sutikti įvairiose užkandinėse, kuriose užsisakytumėte pačius nesveikiausius patiekalus, galiausiai turbūt svertumėte tiek pat, kiek svėrėte prieš pradedant laikytis šios keistos dietos. Štai kaip atrodytų jūsų valgiaraštis:

Pusryčiai. Pusė greipfruto, 2 kietai virti kiaušiniai ir 2 riekelės kumpio.

Pietūs. Pusė greipfruto, 1 stiklinė jų sulčių ir mėgstamos mėsos gabalėlis su salotomis.

Vakarienė. Pusė greipfruto, 1 stiklinė jų sulčių ir mėgstamos mėsos ar žuvies gabalėlis su daržovėmis.

Cigarečių dieta

Cigarečių dieta tapo 1920 metaisvykdytos reklamos kompanijos, skirtos „Lucky Strike“ – prekės ženklui, gaminančiam cigaretes, dalimi. Vis dėlto, daugelis modelių ir aktorių ne kartą stengėsi apetitą pažaboti nežmonišku kiekiu surūkytų cigarečių. Taip pasaulyje įsitvirtino nuomonė, jog tai gali padėti numesti svorio. Tuo metu moterys pradėjo pirkti daugiau cigarečių, manydamos, kad cukrų pakeisti nikotinu – itin sveika. Deja, užuot padailinusios figūrą, jos sulaukė raukšlių, pageltusios odos ir vėžio…

Miegančiosios gražuolės dieta

Ši dieta patiks tinginiams ir mėgstantiems ilgai vartytis lovoje. Kodėl? Pagrindinis jos principas – kuo daugiau miegoti. Miegant užmirštamas alkis. Vos pajutote, kad išalkote – užuot valgę, turite eiti pasnausti. Juk miegant alkio nejaučiate, tiesa? Iš vienos pusės, ši dieta gali suveikti, tačiau ar verta dėl grožio pramiegoti didžiąją dalį savo gyvenimo?

Kopūstų sriubos dieta

Vos atsiradusi ši dieta tapo labai populiari dėl galimybės greitai numesti nereikalingus kilogramus. 7 dienas privalote valgyti tik kopūstų sriubą, turinčią mažai kalorijų. Nors ši dieta padeda atsikratyti papildomų kilogramų, gydytojai teigia, kad ji nėra palanki žmogaus sveikatai. Svorio atsikratoma, nes sriuba padeda iš organizmo pašalinti skysčius, tačiau po kurio laiko jis vėl atsistato, o dėl atsiradusio reikalingų medžiagų trūkumo, žmonės praranda energiją, jaučia silpnumą, be to, dar ir pilvą nuo šios sriubos ima pūsti.