Renkamės sportą pagal kraujo grupes

Šiandieniniame pasaulyje kasdienės treniruotės tampa neatskiriama gyvenimo dalimi, nes tiesiog privalai būti sveikas, gražus ir kiek galima ilgiau – jaunas. Kokia sporto rūšimi užsiimti, kaip mankštinti savo kūną – kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Tačiau, jeigu patiems išsirinkti sunku, pabandykite vadovautis specialistų rekomendacijomis ir pasirinkti sporto rūšį pagal kraujo grupę. Pasak ekspertų, žmogaus kraujo grupė lemia, kaip jis jaučiasi po vienų ar kitų treniruočių, kaip sportas atsiliepia jo sveikatai.

Turintiems I-ąją kraujo grupę, treniruotis ypač svarbu. Šios kraujo grupės savininkai išsiskiria atkaklumu ir užsispyrimu siekiant tikslo. Todėl, jei jau pradėjo sportuoti, tikrai nemes užsiėmimų. Jie greitai perpranta net sudėtingiausius pratimus ir įsisavina jų atlikimo techniką. I-os  kraujo grupės žmonės tiesiog gimę būti lyderiais ir paprastai jiems puikiai sekasi ne tik gyvenime, bet ir sporte ar tiesiog tobulinant kūno linijas, ieškant sveikos gyvensenos receptų. Šiems žmonėms specialistai pataria važinėti dviračiu, užsiimti aerobika ir sunkumų kilojimu.

Turintiems II-ąją kraujo grupę specialistai rekomenduoja treniruotis ne vieniems, o grupėje, nes jie gerai jaučiasi kolektyve, komandiniame darbe juos lydi sėkmė. Pasitaiko tarp šios grupės žmonių ir lyderių, tačiau dažniausiai jie yra puikūs vykdytojai. Štai kodėl specialistai jiems rekomenduoja sportuoti vadovaujant treneriams. Šiems žmonėms svarbu mankštintis, kad atsikratytų įtampos ir sumažintų stresą. Labiausiai II-os grupės žmonėms tinka plaukimas, greitas ėjimas, joga ir tempimo pratimai. O alinančių treniruočių, sporto, kuriame ryški konkurencija, ir pratimų, reikalaujančių  jėgų iki “paskutinio lašo” atidavimo, jiems vertėtų atsisakyti.

III-ios kraujo grupės savininkai – tikri individualistai. Kaip ir gyvenime, taip ir sporte, neretai sprendimus priima impulsyviai. Jie gali pasirinkti tai, kas jiems tuo metu pasirodys tinkamiausia. Specialistai šiems žmonėms rekomenduoja derinti dinamines apkrovas. Šios kraujo grupės žmonės turėtų užsiimti aerobika, joga, kinų gimnastika, žaisti tenisą, lavinti lankstumą ir plastiškumą.

IV –os kraujo grupės žmonės sportuoti turėtų saikingai ir apgalvotai. Šios kraujo grupės savininkai yra ramūs, išlaikantys pusiausvyrą, jų reakcija lėtesnė nei kitų žmonių. Nepaisant to, specialistai jiems rekomenduoja daug judėti, kad išlaikytų gerą fizinę formą. Šios kraujo grupės atstovams netinka treniruotės uždarose patalpose, sporto klubuose. Jiems geriau mankštintis lauke, gryname ore. Specialistai pataria šiems žmonėms nepersitempti, jų sportiniai užsiėmimai turėtų būti reguliarūs, energingi, bet reikėtų vengti pernelyg didelių krūvių.