5 gudrybės, padėsiančios pedikiūrą išlaikyti ilgiau

Greičiausiai jau pasirūpinote pedikiūru, o kaip gi kitaip, juk basučių sezonas jau prasidėjo! Tačiau, ką daryti, kad dailiai nulakuoti kojų nagučiai išsilaikytų kuo ilgiau? Štai keletas patarimų, kurie padės prailginti pedikiūro laiką.

pedikiūras

1. Rinkitės gelinį laką, nes jis patvaresnis. Su tokiu laku pedikiūras atrodys puikiai iki trijų savaičių, o juo lakuojant nagus, mažesnė tikimybė, kad atsiras atspaudų ir nutrupėjimų.

2. Jei vis dėlto renkatės paprastą laką – geriau pas meistrą atsineškite savo. Juk nežinia, kaip ilgai lako buteliukas stovi ant meistro stalo, o pasenęs lakas prasčiau padengia nagą, greičiau nutrupa.

3. Jei kojų nagus nusilakavote paprastu laku, kartą per porą dienų atnaujinkite viršutinį jo sluoksnį – tai suteiks pedikiūrui blizgesio ir apsaugos spalvą. Ypatingą dėmesį skirkite nagų kraštams – ten lakas nutrupa greičiausiai.

4. Keiskite avalynę. Vasarą stenkitės neavėti batelių pernelyg siauru priekiu. Ilgai juos avint ne tik gadinasi pedikiūras, bet ir deformuojasi kojų pirštai.

5. Kasdien kojų pirštus tepkite nagams skirtu aliejumi – taip neatsiras atplaišų, odelės nešerpetos. Ypač pirmas tris dienas po pedikiūro prieš miegą išmirkykite kojas ir pasitepkite maitinančiu kremu.