Auksiniai patarimai, kurie padės tobulai užmaskuoti veido trūkumus

Tinkamai panaudojus makiažo priemones galite paslėpti veido trūkumus ir atrodyti nepriekaištingai. Tad tikrai neverta nerimauti dėl patamsėjusių paakių, pigmentinių dėmių, spuogų ar pernelyg siaurų lūpų. Pateikiame keletą auksinių patarimų, kurie padės pažvelgus į veidrodį jaustis gerai ir pasitikėti savimi.

Nelygus veidas

Daugelį moterų kankina nelygi veido odos spalva, įvairūs paraudimai, pigmentinės dėmės. Dažniausiai daroma klaida – bandymas visa tai užmaskuoti storu pudros sluoksniu. Deja, padauginus šios priemonės ir ją išskaidžius netinkamai, atrodysite itin nenatūraliai, tarsi būtumėte su kauke.

Jei norite išvengti šios klaidos, naudokite makiažo bazę. Ji padengia veidą plona plėvele, kuri saugo odą ir suvienodina jos spalvą. Makiažo bazė atlieka 3 funkcijas: koreguoja veido spalvą, saugo ir drėkina odą bei padeda makiažui išsilaikyti ilgiau. Priemonė skirstoma pagal spalvas:

  • Žalios spalvos bazė skirta kapiliarams, raudoniui paslėpti.
  • Oranžinė makiažo bazė pagyvina įdegio atspalvį.
  • Rožinė bazė suteikia spindesio matinei, papilkėjusiai odai.
  • Geltona užmaskuoja pigmentines dėmes, neutralizuoja gelsvą, žalsvą odos spalvą.
  • Balta makiažo bazė odai suteikia gaivesnį atspalvį.
  • Žydra bazė paryškina labai šviesią odą ir suteikia jai spindesio.

Spuogai

Dėl spuoguotos veido odos kenčia ne tik paauglės, bet ir kai kurios brandaus amžiaus sulaukusios moterys. Pasinaudojus tam tikromis makiažo gudrybėmis, galite sukurti lygios ir skaisčios odos įspūdį. Visų pirma, veidą padenkite lengvu makiažo pagrindu. Iškilioms veido vietoms, kuriose daugiausiai spuogų, naudokite spindesio suteikiančias priemones. Jos padės odai įgauti sveiką švytėjimą, todėl spuogai bus kur kas mažiau pastebimi. Tada imkitės maskuoklio: teptuku jį paskirstykite atskirai ant kiekvieno spuogo. Na, o pabaigai, būtinai naudokite kompaktinę pudrą, plonu sluoksniu ją išsklaidydami ant viso veido. Taip pašalinsite odos blizgesį ir išsaugosite švytinčios odos efektą.

Patamsėję paakiai

Kad paslėptumėte nuovargį išduodančius patamsėjusius paakius, jums prireiks dviejų maskuoklių: oranžinio ir odos spalvą atitinkančio atspalvio. Pirmiausiai paakių sritį plonu sluoksniu padenkite oranžinės spalvos, o vėliau – odos atspalvio maskuokliu. Tuomet jau galite visą veidą padengti makiažo pagrindu. Paakių srityje makiažo pagrindą tepkite kempinėle arba palengva tapšnodami bevardžiu pirštu. Jei paakiai vis dar atrodo patamsėję, šią sritį padenkite vienu tonu šviesesniu makiažo pagrindu.

Plonos lūpos

Kad lūpos atrodytų putlesnės, prieš naudojant lūpų dažus, būtinai jas apibrėžkite lūpų pieštuku. Juo galite nežymiai padidinti lūpų liniją ir sukurti vizualiai storesnes lūpas. Atminkite auksinę taisyklę: šviesūs tonai didina, o tamsūs – mažina apimtį. Tad naudokite kuo šviesesnius, jokiu būdu ne matinius lūpų dažus. Jei vis dėlto pasirinkote matinį atspalvį, bent jau lūpų viduriuką patepkite panašios spalvos lūpų blizgesiu, kuris suteiks spindesio ir padės sukurti ryškesnę, platesnę šypseną.

Dailesnė nosis

Kad ilga nosis vizualiai atrodytų trumpesnė, viršų ir viršutinius jos šonus patepkite šviesesnio atspalvio toniniu kremu, o tarpuakį – gerokai tamsesne spalva. Jei jūsų nosis ilga ir plati, jai koreguoti naudokite tamsią kompaktinę pudrą: ja padailinkite nosies šonus, tarpuakį ir galiuką.