6 būdai, kaip galima panaudoti vaikams skirtą aliejų

Jei vis dar manote, kad vaikiškas aliejus naudingas tik kūdikių odelei drėkinti ir minkštinti – smarkiai klystate. Be jo šiandien neišsiverčia ir daugelis suaugusiųjų, nes ši stebuklinga priemonė turi daug galių ir gali pakeisti net naudojamus įprastus kremus.

Drėkinimas

Visų pirma, vaikiškas aliejus efektyviai gali drėkinti ir suaugusiųjų odą. Vaikišką aliejų rekomenduojama naudoti po kiekvieno dušo. Plaušinėmis ir muilu nušveičiame odą, pašaliname negyvas ląsteles, tačiau po maudymosi oda išsausėja, todėl jai reikalingas tinkamas drėkinimas, kurį ir suteikia vaikiškas aliejus.

Masažas

Vaikiškas aliejus ypač vertingas atliekant masažo procedūras. Po masažo, atlikto naudojant šį aliejų, jūsų oda bus švelnesnė ir lygesnė. Vaikams skirto aliejaus sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, konservantų, jis pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų tam, kad būtų sumažinta jautrumo ir alergijos rizika. Produkte yra vitamino E, kuris maitina odą ir suteikia jai šilkinio švelnumo, skatina odos medžiagų apykaitą ir padeda sulaikyti drėgmę odos viduje, bei lecitino.

Vonia

Vonia jums patinka labiau nei dušas? Puiku! Vaikišką aliejų galėsite panaudoti kuriant malonią aplinką vonios kambaryje ir praturtinant vandenį, kuriame prausitės. Išsirinkite mėgstamo kvapo eterinį aliejų ir įlašinkite jo į ketvirtadalį stiklinės vaikiško aliejaus. Mišinį supilkite į vonią ir mėgaukitės maloniais, raminamąjį poveikį suteikiančiais kvapais.

Nagai

Vaikiškas aliejus puikiai tiks ir nagų priežiūrai. Kiekvieną vakarą prieš miegą patepkite juo nagus bei odeles ir jau po keleto savaičių pastebėsite, kad jūsų nagai sveikesni, stipresni, greičiau auga.

Plaukelių šalinimas

Nesvarbu, kokiu būdu šalinate plaukelius nuo įvairių kūno vietų, po šios procedūros odą būtinai įtrinkite vaikišku aliejumi. Ši priemonė apsaugos ją nuo paraudimo ir skirtingai nei įvairiais dažikliais bei kvapikliais prisotinti kūno losjonai, nepakenks po depiliacijos ir taip sudirgintai odai.

Sausa pėdų oda

Kojų kulnai neretai išsausėja ir pradeda skilinėti. Juos būtina drėkinti ir maitinti, kad oda suminkštėtų. Idealiausias sprendimas – vaikiškas aliejus. Prieš miegą pamirkykite savo kojas šilto vandens vonelėje ir įtrinkite jas vaikišku aliejumi. Užsidėkite šiltas, medvilnines kojines ir eikite miegoti. Jau ryte pastebėsite rezultatą – kulnai bus minkštesni, nebeskilinės.