Akių makiažas – visos vaivorykštės spalvos!

akių šešėliai
View Gallery 8 Photos

Atėjo laikas ryškiems šešėliams! Šį pavasarį – vasarą, verta įsigyti įvairiaspalvių šešėlių, net akių tušas nebus toks svarbus, kaip visomis paletės spalvomis „pražydusios“ akys. Beje, ir pati dažymo technika šiemet taip pat kitokia. Spalvinamas ne tik akių vokas, kaip buvo įprasta iki šiol, bet įvairios tekstūros spalvoti šešėliai meniškai išsklaidomi ir aplink jį, link antakio ar net nosies.

Ir vėl atsigręžiame į 1980-uosius metus, kai buvo madingi rausvi akių šešėliai. Būtent taip paryškintas akis demonstruodami šio sezono naujoves pasirinko mados namai „Kenzo“.

Vizažistas Salvatore Ferragamo Thomas De Kluyver renkasi kitokį sprendimą – iškart po antakio kaulu nubrėžia ryškią mandarino spalvos juostą.

Geltonai oranžinės spalvos gamą pasirinko ir Fashion East Ričardas Malone. Darant tokį makiažą svarbu pagrindinę sultingą spalvą sutvirtinti sausais šešėliais, kad dažai nenusileistų ant voko.

Šį sezoną madingi ir natūralios žaliosios lapijos spalvų šešėliai. Žalia spalva puikiai turėtų derėti prie margaspalvių vasarinių suknelių. Šia spalva padažytoms akims tušu paryškintos blakstienos visai nebūtinos.

Jeremy Scott pademonstravo mėlynus atspalvius, kuriais sukuriamas „padūmavusių“ akių įspūdis. Vertėtų žinoti, kad mėlyno atspalvio šešėliai – puikus akių makiažo akcentas toms, kurios nori atverti savo akis ir optiškai užmaskuoti akių nuovargio žymes bei paraudimą. Be to, mėlynos spalvos šešėliai, išryškindami akių baltymus, suteikia didesnių ir skaistesnių akių efektą.

Kai kurie vizažistai akis siūlo dažyti taip, tarsi jos būtų apibrėžtos vaikiškomis kreidelėmis. Išsisklaidę dažai kartais siekia net prasidedančios nosies zoną. Svarbu, kad akių makiažas būtų atliktas lyg dailininko potėpiu, subtiliai ir meniškai. Atminkite, akis nesibaigia nuo vieno iki kito voko kampučio, leiskite teptukui kirsti įprastas ribas.