Ausų makiažas – naujausia grožio tendencija!

Apie šią naujovę turite žinoti, net jeigu manote, kad jai reikia drąsos.

Įvairiaspalvis akių makiažas, auksas plaukuose, neįprastomis spalvomis paryškintos lūpos – visa tai žinome ir daugelis išbandėme. Tačiau stilistai meta iššūkį ir žengia toliau. Prieš kurį laiką keli mados namai pristatė naują neįprastą mados tendenciją, kuriai nebuvo planuota tokia beprotiška sėkmė, bet taip įvyko. Ar ką nors girdėjote apie ausų makiažą?

Žinoma, neviliojame jo išbandyti dabar, kai ausis nuo šalčio slepiame po kepurėmis. Tačiau pavasaris tikrai ateis. Tad visai pravartu jau dabar žinoti apie naują madą.

Viskas prasidėjo nuo dizainerio Anthony Vaccarello modelių, per vieną mados šou pasirodžiusių juodu metališku blizgiu puoštais ausų speneliais. Ilgai netrukus ausų makiažo naujovė persikėlė į socialinio tinklo „Instagram“ erdvę. Kai kurios merginos išpiešė visą ausį, kai kurios tik dalį nuspalvino ir papuošė blizgučiais. Stilistų teigimu, šioje makiažo srityje – dar „nearti arimai“, fantazijai ir kūrybai galima leisti lietis į valias. Ausų makiažas neabejotinai padės sukurti išskirtinį įvaizdį, suteiks originalumo, tikrai priversite aplinkinius jus pastebėti.

ausų makiažas

Šiemet madingas lūpų blizgesys, metalo atspalviai. Kodėl to nepanaudojus ir ausų makiažui? Subtiliai padažius ausis metališkais atspalviais ausų spenelius ar iškilius kontūrus ir prie jų priderinus auskarus, galima išgauti tikrai įspūdingą, vakarėliui tinkantį įvaizdį.

Ausų makiažui stilistai pataria naudoti tuos pačius kosmetinius dažus, kuriuos naudojate akių šešėliams. Jų spalvų paletė – labai didelė. Ausų makiažas tinka ir moterims, ir vyrams, kaip ir auskarai. Jeigu manote, kad patiems atlikti ausų makiažą sudėtinga, paprašykite, kad ausis papuoštų makiažo specialistai. Išbandyti verta!