Avokado kaukė stulbinančiai atgaivins plaukus

Ar jūsų plaukai atrodo pavargę, nualinti saulės ir įvairių formavimo priemonių? Ieškote pagalbos, kaip juos atgaivinti, nes žvilgesio nebesuteikia nei prabangiausias šampūnas, nei kondicionierius? Pasitelkite namuose turimas natūralias priemones, išbandykite avokado kaukę. Šios kaukės poveikiu būste sužavėta.

Pasigaminti atstatomąją kaukę iš avokado minkštimo, alyvuogių aliejaus ir medaus visai paprasta. Ji labai tinka sausiems plaukams, nes puikiai drėkina. Avokado kaukė suaktyvina plauko folikulą ir skatina plaukų augimą, nes joje gausu riebiųjų rūgščių ir vitaminų E ir B.

Jums reikės:

  • 1 avokado,
  • 1 šaukštelio alyvuogių aliejaus,
  • 1 šaukštelio medaus.

Perpjaukite per pusę avokadą, pašalinkite kaulą ir išskuobkite minkštimą į mažą dubenėlį, šakute jį sutrinkite, įdėkite alyvuogių aliejaus ir medaus, gerai išmaišykite. Kaukė paruošta. Tepkite ją ant plaukų nuo šaknų iki galiukų ir palaikykite mažiausiai 20 minučių. Po to plaukus išplaukite su šampūnu ir išskalaukite naudodami kondicionierių.

Kad plaukai kuo greičiau atsigautų, procedūrą su šia kauke reikėtų atlikti bent kartą per savaitę.

Išbandykite ir kitą, maitinančią ir žvilgesio suteikiančią, avokado kaukę plaukams:

Reikės:

  • 1 avokado,
  • 2 šaukštų majonezo.

Avokado minkštimą sutrinkite, sumaišykite su majonezu ir gauta mase ištepkite plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Plaukus apvyniokite maistine plėvele ir šiltu rankšluosčiu, palaikykite valandą ir išplaukite plaukus šampūnu.

Tačiau ką daryti, jeigu iš parduotuvės parsinešėte neprinokusį avokadą? Yra būdas jį sunokinti tučtuojau!  Pagalbon teks pasitelkti orkaitę. Įkatinkite ją iki 90-100 laipsnių. Avokadą sandariai suvyniokite į kepimo foliją ir pašaukite orkaitėn 10-15 minučių. Karštis pagreitins natūralių etileno dujų išsiskyrimą ir nokimo procesą. Avokadas kaukei paruoštas!