Drapingas – nauja veido kontūravimo technologija su skaistalais

Šiuo metu egzistuoja begalė veido kontūravimo technikų, nemažai kainuojančių ir reikalaujančių skirtingų kosmetikos priemonių bei įgūdžių, kuriuos be specialistų pagalbos įvaldyti būtų sunkoka. Norėdamos atrodyti gražiai ir išryškinti savo veido bruožus, moterys valandų valandas praleidžia žiūrėdamos vizažo meistrių filmukus ir bandydamos atkartoti jų judesius.

Kad to išvengtumėte ir sutaupytumėte daug laiko, naudokite sparčiai išpopuliarėjusią, naują veido kontūravimo technologiją – drapingą – šviesos ir šešėlių žaismą ant veido odos. Pagrindinė drapingui reikalinga priemonė – skaistalai, kurie odai suteikia švelnumo ir tuo pat metu išraiškingumo. Greitu ir itin veiksmingu būdu žaidžiama šešėliais: vizualiai kai kurios veido vietos sumažinamos, o kai kurios išryškinamos, suteikiant iškilumo įspūdį. Kad sukurtumėte norimą įvaizdį, reikės labiau prislopintų skaistalų su pilkais, rudais ar rausvai pilkais atspalviais skruostikauliams, ir ryškesnių, spalvingesnių atspalvių skruostams.
Kaip atliekamas drapingas?

1 etapas. Visų pirma, turite pradėti nuo tamsesnio tono skaistalų. Specialiu įstrižu šepetėliu sklaidykite skaistalus žemyn nuo skruostų. Pirmuoju etapu svarbiausia išryškinti skruostus ir suteikti jiems gyvybingumo.

2 etapas. Drapingo paslaptis – tamsesnių ir šviesesnių tonų skaistalų derinimas tarpusavyje. Kad dar labiau išryškintumėte skruostikaulius ir pabrėžtumėte vietas, kuriose natūraliai krenta šešėlis, griežtas spalvų perėjimo linijas sušvelninkite šviesesniais skaistalais, tepdami juos aukštyn, link skruostų vidurio.
Taigi, viskas ko reikia – tai žaismas spalvų intensyvumu ir kokybiški, skirtingų tonų skaistalai, kurie padės sukurti tobulą įvaizdį tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Kad ši technika pasiteisino, įrodo ir tai, jog ja naudojasi įžymybės, tokios kaip Madona, Jelena Noura “Gigi” Hadid, Kylie Jenner ir daugelis kitų. Tad nieko nelaukite – šį nuostabų makiažo triuką išbandykite ir jūs!