Gražūs nagai be didelio vargo

Moterys žiemą dažnai skundžiasi susilpnėjusiais nagais – jie sluoksniuojasi, lūžinėja, nago plokštelė tampa lengvai pažeidžiama. Yra keletas labai paprastų būdų, kaip sustiprinti nagus, tad patariame juos išbandyti.

Jūros druska. Šaukštą jūros druskos ištirpinkite stiklinėje šilto vandens. Pamerkite į šį tirpalą pirštų galiukus ir palaikykite maždaug 20 minučių. Kai ištrauksite rankas iš druskos tirpalo jų nenuplaukite, tik nusausinkite rankšluosčiu ar servetėle. Jei procedūrą darysite 1-2 kartus per savaitę, rezultatų ilgai laukti neteks – jau netrukus pamatysite, kad nagai tapo stipresni.

Šią vonelę galima patobulinti įlašinus šiek tiek jodo. Šilto vandens stiklinėje ištirpinkite 1 arbatinį šaukštelį jūros druskos ir įlašinkite 3–5 lašus jodo. Į gautą tirpalą įmerkite savo nagučius ir palikite 15–20 minučių. Vėliau rankas nuplaukite vandeniu.

Su jūros druska galima pasidaryti ir kaukę nagams.1 valg. š. citrinų sulčių sumaišykite su keliais žiupsneliais jūros druskos. Gerai išmaišykite ir šepetėliu užtepkite ant nagų, o po 15–20 minučių nuplaukite.

Aitrioji paprika. Ji turi išties stebuklingų savybių bei skatina nagų augimą. 0,5  arbatinio šaukštelio aitriosios paprikos miltelių sumaišykite su verdančiu vandeniu ir riebiu kremu, skirtu rankoms, iki košelės konsistencijos. Gautą kaukę atvėsinkite ir ištepkite nagus. Po 15–20 minučių nuplaukite. Tokią procedūrą galite atlikti ne dažniau nei kartą per mėnesį.

Bičių vaškas su persikų aliejumi. Nagai taps atsparūs aplinkos veiksniams, jeigu išbandysite štai tokią kaukę. Karšto vandens vonelėje ištirpinkite 4 g bičių vaško ir sumaišykite su persikų aliejumi iki vientisos kreminės masės. Naudokite šią kaukę kiekvieną vakarą – užtepkite ant nagų, o po 30–40 minučių nuplaukite.