Grožio procedūros, kurias reikėtų pasidaryti žiemą

Žiema yra idealus laikas kai kurioms kosmetinėms procedūroms, ypač palaikančioms ir sugrąžinančioms mūsų jaunystę, toms, kurių vasarą atlikti dėl aktyvių saulės spindulių specialistai nerekomenduoja.

Žiemą palanku atlikti lazerines procedūras, rūgštinį odos valymą, mezoterapiją ir kitas.

Lazerinės procedūros

Žiema – geriausia metas atlikti visas lazerines procedūras, nes vasarą ir net rudenį dėl aktyvios saulės po gydymo lazeriu padidėja rizika atsirasti įvairioms pigmentinėms dėmėms.Taigi atėjo laikas lazeriu arba fotoepiliacija atsikratyti visų nereikalingų plaukelių, taip pat atlikti paviršinį odos šlifavimą. Šia procedūra panaikinsite ne tik negyvas odos ląsteles, bet ir mažas raukšleles. Lazeriu galite atlikti ir giluminį odos šlifavimą, kurio poveikis prilygsta plastikos chirurgų atliekamoms operacijoms.

Lazeriu žiemą taip pat šalinami įvairūs kraujagyslių dariniai ant veido, išsiplėtę kapiliarai. Procedūros metu skleidžiama tam tikra šviesa, kurios energija yra sugeriama. Ją sugeriant, išskiriamas didelis šilumos kiekis, priverčiantis kraujagysles įkaisti ir susitraukti.
Žiemą lazeriu šalinamos ir pigmentinės dėmės. Odoje esantis pigmentas absorbuoja lazerio šviesą, šviesa transformuojama į šilumą, kuri suardo pigmento turinčias dalis. Lazeriu paveikta sritis išbąla per 10–20 minučių.

Odos valymas rūgštimi

Rūgštinis odos valymas – procedūra, kai pašalinant viršutinį odos sluoksnį, po truputį atidengiama gyvesnė, sveikesnė, greičiau atsinaujinanti oda. Rūgštinį odos valymą galima atlikti paviršinių ir negilių raukšlelių, odos paviršiaus sausėjimo, spuogų, riebios odos problemoms, pigmentinėms dėmėms šalinti ar tiesiog odai atnaujinti.

Rūgštis degina ragines ląsteles, bakterijas, gyvenančias ant odos paviršiaus, tirpdo kamštukus, skverbiasi gilyn, slopina riebalinių liaukų uždegimus.

Mezoterapinės procedūros

Jų pagalba galima atlikti odos jauninimą, odos drėkinimą ir maitinimą, veido ir kūno riebalinio sluoksnio koregavimą, plaukų stiprinimą. Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos esant įvairioms veido odos problemoms. Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų „kokteilio“ sudėties, galima koreguoti odos pokyčius, atsirandančius dėl drėgmės netekimo, nuolatinio odos senėjimo, laisvųjų radikalų poveikio, streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos ir t.t. Po mezoterapijos procedūrų oda tampa stangresnė, lygesnė, išsilygina nedidelės raukšlelės, oda ima švytėti.

Galima bandyti kai kurias panašų poveikį turinčias procedūras atlikti namuose. Joms reikėtų įsigyti įvairių rūgštinių prausiklių, losjonų, kremų. Šios priemonės  problemos galbūt visai nepašalins, tačiau bent jau neleis jai plisti. Rūgštines priemones reikia tepti reguliariai ir nesitikėti tokio greito poveikio, kaip norisi. Tačiau reikėtų įvertinti savo sugebėjimus ir nepersistengti, nes neatsakingai  jas naudojant galima daugiau odai pakenkti nei padėti.