Jei norite tobulo efekto, vieno šepetėlio kosmetinėje nepakanka!

Kuo geriausia padengti makiažo pagrindą?

Tradiciniams skystiems makiažo pagrindams tepti geriausiai tinka plokščias tankus šepetėlis. Juo tolygiai padengsite veido odą, o nusmailintas šepetėlio kraštas pasieks tokias vietas kaip įdubimai aplink šnerves, paakiai. Paprastai makiažo pagrindui makiažo pagrindui skirti šepetėliai, gaminami iš sintetinių plaukelių, kurie sugeria mažiau produkto.

Makiažo pagrindą galima dengti ir specialia kokybiška kempinėle. Sausa kempinėlė padės sugerti skysto makiažo pagrindo likučius ir leis veidą padengti lygiu, ne per storu ir ne pernelyg plonu sluoksniu. Drėgna kempinėlė labiau yra skirta kreminės konsistencijos makiažo pagrindui. Ja veidas padengiamas intensyviau.

Kokius šepetėlius naudoti vokų šešėliams?

Vokų šešėliams padengti reikia net kelių šepetėlių. Vienu padengiame voką norimos spalvos pigmentu, antru, – išskaidome spalvą, trečias padeda paryškinti akies linkį. Jie būna ant ilgesnio, pieštuko sorio kotelio, suformuoti iš neilgų šerelių, užapvalinta galvute, tik skirtas akies linkiui paryškinti yra šiek tiek smailesniu galu. Jei norite, kad akių šešėliai išliktų ilgiau, spalvą šepetėliais lengvais judesiais tapšnokite, bet ne tepkite.

Šepetėliai skaistalams

Skruostams parausvinti naudojami didesni , purūs šepetėliai. Jie paprastai gaminami iš itin švelnių dirbtinių arba natūralių šerelių. Skaistalams dengti skirtas šepetėlis būna užapvalintas – tokiu itin patogu dengti didesnį veido plotą. Jį galima naudoti ir bronzinančiai pudrai, kuria norime pabrėžti veido kontūrus.

Biriai pudrai skirti šepetėliai

Biria pudra paprastai sutvirtinamas makiažo pagrindas, o dienos eigoje- -atnaujinamas visas makiažas. Biria pudra paprastai padengiamas visas ar bent jau didelis veido odos plotas, todėl biriai pudrai skirti šepetėliai yra dideli, švelniais minkštais šereliais.

Antakių šukavimo ir ryškinimo šepetėlis

Dabar madingus vešlius antakius reikia sužukuoti. Antakiams šukuoti skirtas specialus spoolie šepetėlis, šiek tiek primenantis blakstienų tušo šepetėlį. Juo patogu antakius šukuoti ir išsklaidyti ryškinimo priemonės perteklių. Jis yra standus, siauras, kad būtų patogu suformuoti gražų antakių kontūrą.

Šepetėlius ir kempinėles bent kartą per savaitę reikia išplauti. Jų plovimui galima naudoti specialų ploviklį arba švelnų antibakterinį šampūną. Išplautus šepetėlius geriausia sausoje vietoje, statmenai. šereliais į viršų. Svarbiausia – išlaikyti jų pirminę formą!