Ką daryti, kad lūpų dažai išliktų ilgiau?

Išraiškingos, tobulai paryškintos lūpos šventiniame vakarėlyje nepalieka abejingų. Tačiau dažniausiai jau po pirmojo kokteilio ar skanėsto grožio nelieka. Kad šventės metu nevargintų nuolatinis žvilgčiojimas į veidrodį, o svarbiausių akimirkų nepraleistumėte tūnodama vonios kambaryje ir bandydama iš naujo paryškinti lūpas, išmėginkite keletą triukų, kurie padės makiažą išlaikyti ilgiau.

Šveitimas

Turbūt nustebsite, tačiau šveisti reikia ne tik veidą ir kūną, bet ir lūpas! Taip pašalinsite negyvas odos ląsteles, o ant nušveistų ir prižiūrėtų lūpų makiažo priemonės išliks kur kas ilgiau. Tam galite naudoti paprasčiausią dantų šepetėlį, švelnų šveitiklį ar cukraus ir medaus mišinį, kuris ne tik pasirūpins lygia lūpų oda, bet ir prisotins ją vitaminais.

Lūpų balzamas

Naudokite drėkinantį lūpų balzamą. Jis suteiks jūsų lūpoms spindesio, jos atrodys sveikai. Labai svarbu, kad jame nebūtų naftos produktų, geriausia rinktis natūralų, iš organiškų medžiagų pagamintą balzamą. Jį naudokite kiekvieną rytą ir vakarą bei prieš dažant lūpas. Tik nepamirškite servetėlės pagalba nuvalyti balzamo perteklių – ant pernelyg slidžių lūpų sunkiau brėžti kontūrus, tepti lūpų dažus.

Makiažo pagrindas

Tinkamas makiažo pagrindas gali padėti lūpų spalvai išsilaikyti ilgiau. Šepetėliu išsklaidykite keliais tonais šviesesnį nei jūsų veido oda makiažo pagrindą ir palaukite kol jis įsigers į odą. Tai suteiks jūsų lūpoms ryškią ir aiškią liniją bei taps puikia baze, atskleidžiančia lūpų dažų spalvą.

Lūpų pieštukas

Apveskite lūpas lūpų dažų spalvą atitinkančiu pieštuku. Tai padės sukurti lygų ir tikslų kontūrą, kuris neleis spalvai pasklisti už kraštų. Jei norite intensyvios spalvos, pieštuku nudažykite visą lūpų plotą ir tik tuomet tepkite lūpų dažus. Taip spalva įgaus dar daugiau sodrumo.

Tamsūs ir matiniai atspalviai

Jei mėgstate neutralias spalvas, susitaikykite su tuo, jog jūsų lūpų dažai nusivalys greičiau. Norint išraiškingomis lūpomis mėgautis visą vakarą, patariama naudoti tamsius atspalvius: raudoną, koralinį, vyšninį ir kitokius. Žavesio suteiks ir ilgiau išliks matinių spalvų lūpų dažai, todėl venkite lūpų blizgesio, kurį turėsite nuolat ryškinti.

Nepageidaujamas perteklius

Baigusios dažyti lūpas, atsargiai prie jų priglauskite minkštą popierinę servetėlę. Ši nuims lūpų dažų perteklių, o lūpos taps lygios ir matinės.

Lūpų dažų fiksatorius

Lūpų dažų fiksatorius – tai nuostabi naujiena norinčioms lūpas apsaugoti nuo lūpų dažų nublukimo bei išvengti nepageidaujamų žymių ant puodelių ir stiklinių. Fiksatorius efektyviai užfiksuoja lūpų dažus, sudarydamas apsauginę plėvelę. Dėl sudėtyje esančių aliejų, oda neišsausėja, yra nuolatos drėkinama, todėl lūpų dažų spalva atrodys idealiai visą vakarą. Kaip jis naudojamas? Lūpas apvedusios pieštuku ir padengusios lūpų dažais, atsargiai tepkite ploną sluoksnį fiksatoriaus ir kelias minutes lūpas palaikykite pravertas. Jeigu yra poreikis, išdžiuvus fiksatoriui, procedūrą galima pakartoti dar kartą.