Kaip atrodyti gražiai kitą rytą po vakarėlio?

Atrodyti gražiai iš ryto po vakarykščio vakarėlio – nemenkas iššūkis. Linksmybių vakarą atsipalaiduojame ir daug ką sau leidžiame, tačiau vieno dalyko neturėtume daryti – eiti miegoti nenusivaliusios makiažo. Jei kruopščiai nuvalysite makiažą – ryte dėl išvaizdos turėsite mažiau problemų.

Atgaivinkite veido odą

Odą efektyviai atgaivina kontrastinis dušas arba karšto – šalto vandens kompresai. Tačiau, ką daryti, jei tokioms procedūroms neturite daug laiko, o gerai atrodyti norisi kuo greičiau?

Vizažistai siūlo labai paprastą ir greitą būdą odos atgaivinimui. Į indą su karštu vandeniu, tokiu, kad nenudegintumėte odos, įlašinkite kelis lašus mėtų tinktūros. Jos galite įsigyti vaistinėje. Suvilgykite mažą rankšluostėlį ar popierinę servetėlę ir uždėkite ant veido. Karštas vanduo suaktyvins kraujotaką ir pažadins odą, o mėtos atgaivins ir suteiks jai žvalumo. Šiek tiek palaikiusios, sudrėkinkite rankšluostėlį ar servetėlę dar kartą ir vėl kelias minutes palaikykite. Ši procedūra labai trumpa, o rezultatas greitai matomas.

Odą puikiai tonizuoja ir ledukai. Šaldytuve visada pravartu turėti užšaldytų ramunėlių, medetkų, liepžiedžių nuoviro gabalėlių. Ledukais galima patrinti ne tik veidą, bet ir kaklą, dekoltė.

Būtų puiku, jei atsigavusią veido odą sudrėkintumėte šaltu, 10 minučių šaldytuve palaikytu kremu.

Pasirūpinkite akimis

Atgaivinusios odą, pasirūpinkite akimis. Audringos nakties pasekmes jos neretai išduoda pirmosios. Moterys žino, kad patinusiems paakiams puikiai gelbsti žalios bulvės griežinėliai ar arbatos kompresai. Bet jei taip palepinti savęs neturite galimybės, ieškokite greitosios pagalbos priemonių savo kosmetinėje. Patinimą, maišelius paakiuose ir kitus nuovargio pėdsakus lengvai galima panaikinti tonizuojančiais kremais ar geliu. Šiomis priemonėmis tereikia patepti paakius ir palaukti, kol jos įsigers į odą. Efekto ilgai laukti nereikės. Vakarykščių linksmybių pėdsakai greit išnyks. Akių paraudimą padės pašalinti akių lašiukai.

Atsisakykite juodo akių kontūro pieštuko

Gražinantis kitą dieną po vakarėlio, reikėtų atsisakyti juodo kontūro pieštuko. Jis tik paryškins naktinių linksmybių pėdsakus. Geriausiai akių raudonumą padės paslėpti švelnių atspalvių pieštukas. O vidinę voko dalį vizažistai pataria padengti rusvos ar dramblio kaulo spalvos šešėliais.Tai suteiks pailsėjusių akių įspūdį.
Veido odą padenkite įprastu makiažo pagrindu. Jis suvienodins odos spalvą ir paslėps atsiradusius paraudimus. Likusį patinimą padės paslėpti skaistalai ir lūpų blizgiu ar dažais paryškintos lūpos. Svarbu, kad skaistalai ir lūpų dažai būtų vienodo atspalvio. Tokia gudrybė vizualiai susiaurins veidą.

Akių baltymai atrodys baltesni, jei blakstienas dažysite mėlynos spalvos tušu. Be to, svarbu blakstienas dažyti teisingai – vidinę blakstienų dalį – link nosies, išorinę – link smilkinių, o vidurinę – į priekį ir į viršų. Akys atrodys didesnės, o žvilgsnis – atviras.

  • O visų svarbiausia – pasitikėkite savimi, prisiminkite, kaip puikiai jautėtės eidama į vakarėlį.