Kaip paslėpti žiemos išdaigas ant veido odos?

Norėdamos paslėpti nuo šalčio ant veido atsiradusius paraudimus, odos bėrimą ar užmaskuoti iškilusį spuogą pasitelkite į pagalbą maskavimui skirtą, vizažistų naudojamą, spalvų paletę. Ji padės išsirinkti tinkamas maskuojančias kosmetikos priemones, kurias, žinodamos savo odos problemas, visada galėsite turėti po ranka.

Svarbu žinoti, kokios spalvos maskuokliai, kaip keičia odos spalvą. Paletėje spalvos viena į kitą pereina palaipsniui, kaip vaivorykštėje, todėl akivaizdžiai matome, kokį atspalvį galima išgauti vieną spalvą padengus kita.

Žalias maskuoklis

Atidžiau pažiūrėjusios pamatysite, kad šioje paletėje šalia raudonos spalvos yra žalia. Spalvų paletė sufleruoja, kokį efektą gausime dengiant šias dvi spalvas vieną ant kitos. Akivaizdžiai matome, kad žalia spalva raudoną spalvą šviesina. Taigi, naudodamos žalią maskuoklį be vargo paslėpsite odos raudonį, spuogus, išryškėjusius kapiliarus. Oda įgaus persikinį, natūralų atspalvį. Žalias odos korektorius nėra ryškus, jo atspalvis šaltokas, todėl puikiai prigesina raudonį. Labai svarbu maskuokliu patepti tik probleminę vietą, nes jeigu juo patepsite neparaudusią, sveiką odą, ji bus žalsva. Tačiau užmaskavus paraudimus korektoriumi, darbas iki galo dar nėra užbaigtas. Ant viršaus labai švelniais judesiais, tapšnodamos pirštų galiukais, užtepkite odos spalvos maskuoklio. Spuogams ypač tinka biri arba mineralinė pudra. Jei spuogas yra didelis, lygios odos iliuziją sukursite ir spuogą vizualiai sumažinsite naudodamos šviesios spalvos maskuoklį apatinėje spuogo pusėje ir šiek tiek žemiau jo. Tokiu būdu neutralizuosite spuogo metamą šešėlį. O tada atsargiai liesdamos probleminę vietą kempinėle padenkite visą veidą makiažo pagrindu, suvienodindamos odos spalvą.

palete
Nuotrauka: Commons.wikimedia.org

Oranžinis maskuoklis

Žaliu maskuokliu galime paslėpti veido paraudimus tik ant šviesios odos. Bet jeigu jūsų oda tamsi, reikės ne žalio, o oranžinio maskuoklio. Jis, beje, puikiai tinka užmaskuoti ir melsvą arba violetinę odą aplink akis.

Pirmiausiai paakių sritį plonu sluoksniu padenkite oranžinės spalvos, o vėliau – odos atspalvio maskuokliu. Kitas žingsnis – veido odą padenkite makiažo pagrindu. Paakių srityje makiažo pagrindą tepkite kempinėle, tik vėl gi atsargiai, kad oranžinis maskuoklis liktų kur esąs ir „neišplauktų“ ten, kur nereikia. Jeigu tamsių paakių vienu potėpiu nepavyko paslėpti, imkite vienu tonu šviesesnį makiažo pagrindą ir dar kartą plonu sluoksniu padenkite paakių sritį.

Žiemos išdaigų ant veido, kaip nebūta! O šią makiažo specialistų rekomenduojamą spalvų paletę sėkminbgai galėsite naudoti ir ateityje.