Keistos, bet veiksmingos grožio priemonės

Net ir turėdamos pilnas kosmetines priemonių grožiui ir jaunystei puoselėti moterys nuolat blaškosi ieškodamos, ką dar sugalvojus, išbandžius, ištyrus. Kai kurios, net labai keistos priemonės, kurias jos pasitelkia, tampa tikromis gelbėtojomis kovoje prieš raukšles, palaikant odos drėgmę ir skatinant plaukų augimą.

Ypatingas muilas iš moters pieno, lakštingalų išmatų kaukės veido odai balinti, sraigių sekretas jai drėkinti ir aknei, strijoms bei randams gydyti, traiškyti kochinelo vabalai lūpų dažų ryškiai raudonai spalvai išgauti, banginių vėmalai – kvepalams, placenta – kremams, kaukėms ir serumams, karvių išmatos vanilės aromatui išgauti – štai tokiomis priemonėmis eksperimentuojama grožio pasaulyje.

Garsūs pasaulinio lygio SPA centrai teigia, kad nieko nėra geriau odos jaunystei, kaip… vyro sperma. Sperminas, randamas žmogaus spermoje, yra stiprus antioksidantas. Teigiama, kad jis tobulai lygina raukšles ir švelnina odą. Kai kuriuose grožio centruose atliekamos jauninamosios procedūros sujungiant kremo su sperma ir ultragarso poveikį. Kremas užtepamas ant odos ir tuomet oda veikiama ultragarsu bei infraraudonaisiais spinduliais, kurie padeda kremo gyvybei prasibrauti pro lipidinį odos barjerą.

Tokią procedūrą galima pasidaryti ir pačioms, už dyką, tiesa, ji labai jau asmeniška ir intymi. Beje, neturintiems patikimo partnerio po ranka kai kurios įmonės kai kuriose šalyse, siūlo paslaugą: jie atveža šviežutėlę vyro spermos dozę tiesiai jums į namus dailiai supakuotą ir perrištą aksominiu kaspinėliu. Teigiama, kad spermos donorai griežtai kiekvieną mėnesį tikrinami, ar jų gėris saugus ir kokybiškas.

Tačiau nebūtina eksperimentuoti iki kraštutinumo neįprastais dalykais, kad būtumėte gražios. Išbandykite keletą priemonių, kurias tikrai turite namuose, bet nė nepagalvojote, kad jos tinka grožiui.

 Bulvės

Nors bulvių traškučiai yra priskiriami nesveiko maisto kategorijai, kuri itin teršia organizmą ir kenkia grožiui, paprasta bulvė gali tapti tikru išsigelbėjimu žmonėms, kurie kenčia nuo itin spuoguotuos, riebios odos. Bulvės krakmole yra tokių medžiagų kaip kalis, siera, fosforas ir chloridas – visos jos naudojamos priemonėse nuo spuogų. Be to, bulvės turi ir skaistinančių savybių, todėl jos balina nuo spuogų likusias dėmeles.

Tabasko padažas

Šį padažą naudoja žmonės, nevengiantys aštrių pojūčių virtuvėje. Tačiau ar galėtumėte patikėti, kad jis gali tapti tobulu sprendimu norint greitai užsiauginti plaukus? Pasirodo, aitrieji pipirai gerina odos kraujotaką, todėl suaktyvinamas plaukų augimas, stiprinami jų svogūnėliai, užkertamas kelias plaukų slinkimui. Žinoma, stačia galva nerti ir pulti krauti tabasko padažą ant savo plaukų nereikėtų – jei jūsų oda jautri, galite sulaukti alerginės reakcijos. Kad įsitikintumėte, jog tokia kaukė nebus pavojinga, tiesiog uždėkite lašelį padažo ant galvos odos ir palikite kelioms valandoms. Jei oda nesureagavo, jį galite drąsiai naudoti siekdami sveikesnių, ilgesnių plaukų.

  Dantų pasta

Juk tikrai nė nepamanytumėte, kad dantų pasta gali būti daugiau nei priemonė, skirta burnos ir dantų priežiūrai. Jei naudojate kokybišką dantų pastą, kurioje yra cinko, galite ją pasitelkti ir gydant spuogus. Cinkas veikia antibakteriškai ir stabdo perteklinę odos riebalų gamybą, todėl tokią pastą galite tepti ir ant uždegiminių vietų – ji puikiai dezinfekuos bei išdžiovins pūlingus spuogus.