Kokios grožio procedūros tinkamiausios vyrams?

Kaip priversti vyrą apsilankyti grožio salone ir kokios SPA procedūros vyrams naudingos? Vyrai turėtų žinoti, kad grožio salonuose atliekama ne tik depiliacija, bet ir procedūros, mažinančios pilvuką nuo alaus, bei po darbų atpalaiduojantys masažai.

Būtent atsipalaiduoti, o ne pasigražinti vyrai susigundo užsukti į grožio saloną. Tai mes, moterys, dėl grožio, dailios odos ir lieknos figūros galime iškęsti ilgas ir kartais net skausmingas procedūras. Vyrai dėl to prarasti komforto nerizikuotų. Todėl pasiūlydamos vyrui užsukti į grožio saloną, pasidomėkite, ar jis netyčia neužsirašys kokiai nors skausmingai procedūrai, nes vėliau jokiais SPA salonais nebesugundysite.

Kad ir menkiausi nemalonūs pojūčiai, žnybtelėjimas ar bakstelėjimas jam įsimins skausmingai ir atbaidys ilgam nuo grožio kalvių. Vyras supras viena, kad kur kas geriau gulėti prieš televizorių ir žiūrėti krepšinio rungtynes.

Masažas – tik su įvyniojimu

Aštuonios valandos įtempto darbo biure prie kompiuterio, ilga kelionė namo per kamščius ir vakaras drybsant prie televizoriaus. Turbūt daugeliui pažįstamas vyro kasdienybės vaizdelis. Dauguma vyrų taip gyvena diena iš dienos ir net savaitgaliais būna sudėtinga juos kur nors išvilioti. O tada prasideda nugaros ir kaklo skausmai, tirpsta rankos, traukia raumenis. Suprantama, kad geriausia pagalba tuomet – SPA procedūros ir patyręs masažistas. Tačiau norint pastatyti vyrą ant kojų ir sugrąžinti jam energiją, lengvo paglostymo greičiausiai nepakaks. Gerai, kad daugelyje SPA centrų dirba vyrų psichologiją perkandę specialistai. Tad kasdienybės nukamuotiems vyrams jie pasiūlys masažą su šildančiu įvyniojimu, galbūt, su gydomuoju purvu, kuomet be vargo atsipalaiduoja visi raumenys. Po tokios procedūros masažas žymiai lengvesnis. Vyrams patiktų ir masažas keturiomis rankomis. Tokia procedūra juos mažiau išvargintų, o dvigubas rūpestis tikrai patiktų.

Odos puoselėjimo procedūros – be aliejaus

Retas vyras rūpinasi savo veido ir viso kūno oda. Tiesiog odos puoselėjimą jie laiko vyrams nepriimtinu dalyku. Tačiau moterims norisi jausti švelnią ir lygią savo brangiausiųjų odą. Galbūt jie pasiryžtų nueiti pas grožio specialistus, jeigu būtų tikri, kad šie atliks tik jiems skirtas specialias kosmetikos procedūras, gal nusiramintų sužinoję, kad procedūros nepanašios į moteriškas, kad niekas nedarys jiems pilingo ir neteps ant veido spalvotų kaukių. Kosmetikos salonuose vyrams paprastai pasiūloma išvalyti veido odą ir atlikti masažą, kartu apdorojant odos epidermį individualiai parinktu losjonu. Paprastai vyriškosios lyties atstovai labai išrankūs kosmetikai. Jiems nepatinka aštrus kvapas ir jie bjaurisi viskuo, kas riebu ir lipnu. Grožio salonų specialistai suprato šią gudrybę ir vyriškoms procedūroms renkasi tik natūralias priemones bei lengvos tekstūros kremus, gelius ir, gink dieve, jokio aliejaus. Tačiau šiose priemonėse yra visko, ko reikia odai – ir natūralių vitaminų, ir kalogeno, antibakterinių ir regeneruojančių medžiagų. O tam, kad apsaugotų odą nuo sudirginimo, vyrams skirtose priemonėse yra daugiau priešalerginių komponentų. Sausą vyrų odą kosmetologai sudrėkins hialurono, pieno ar amino rūgštimis. Vyrai neabejotinai susigundys procedūrą pakartoti, kai pamatys, kad veido oda tapo nebe tokia grubi, nebeliko spuogelių, pasidarė skaistesnė, odoje sumažėjo raukšlelių. Patikėkite, gražūs būti nori ir jie.

Pasyvus lieknėjimas – vonioje

Liekna figūra dažniau rūpinasi moterys nei vyrai, tačiau šiandien ir vyrų noras būti lieknesniais populiarėja. Kai kuriems labai trukdo gyventi „alaus pilvukas“. Specialistų teigimu, pats efektyviausias būdas jo atsikratyti – hidromasažas. SPA centre iš pradžių vyrams pasiūloma pagulėti specialioje vonioje, kur vandens srovės nukreipiamos į problemines vietas – pilvą, nugarą, kojas, po to terapeutė imasi hidromasažo, paleisdama kur kas stipresnę vandens srovę ir ja masažuoja kūną. Stipri srovė išjudina susikaupusius riebalus, suaktyvina kraujotaką ir limfą. Masažas stipria vandens srove daro odą elastingesnę, gerina raumenų tonusą. Po tokios procedūros net apkūnus vyriškis pasitempia, o nereikalingi kilogramai ištirpsta akyse. Tačiau tokių procedūrų reikės mažiausiai dešimties.

Detoksikacija – kartu su sūriu prakaitu pirtyje

Užterštas miesto oras, nesveiki produktai, rūkymas ir piktnaudžiavimas alkoholiu – visa tai lemia, kad vyrų organizme susikaupia daug toksinų. Dėl jų pilkėja veido oda, atsiranda tamsūs ratilai po akimis, apsiblausia akys ir pablogėja bendra savijauta. Tačiau yra išeitis viso to atsikratyti. Daugelis SPA procedūrų būtent skirtos šlakams iš organizmo pašalinti.

Toksinų šalinimą vyrai turėtų pradėti nuo saunos. Gerai išprakaitavęs kūnas ištepamas gydomuoju purvu ar dumbliais. Pastarieji atveria poras, atkimšdami riebalų kanalus, ir, suprantama, bendra savijauta pagerėja. Nederėtų pamiršti, kad šios procedūros metu organizmas praranda daug skysčių, tad po pirties reikia nemažai išgerti šaltos žalios arbatos ir šviežių sulčių. Alus jokiu būdu netinka.