Kokios makiažo tendencijos vyraus šį rudenį?

Kaip ir kiekvieną metų laiką, rudenį keičiame ne tik savo garderobą, bet ir kosmetinėje esančias priemones. Švelnius pastelinius tonus bei vasarišką įvaizdį tenka palikti už durų ir vėl pasinerti į tamsiąją magiją. Kuo daugiau ryškumo, kontrastų bei ekstravagancijos! Kokios makiažo tendencijos vyraus šį sezoną?

Išraiškingos akys

Pagrindinė makiažo priemonė, be kurios neturėtumėte išeiti iš namų šį rudenį – ryškus, juodas akių pieštukas. Galite visiškai nebijoti eksperimentuoti ir brėžti įvairaus storio bei ilgio linijas – tai suteiks jūsų akims išraiškingumo. Jei norite, kad jūsų žvilgsnį aplinkiniai įsimintų ilgam – nepamirškite ir apatinės vokų dalies.

Gotiškas įvaizdis

Galbūt nieko nenustebinsite pasirinkę tamsesnės spalvos lūpų dažus, tačiau tikrai neliksite nepastebėta, jei jas paryškinsite kone juodais ar tamsiai violetiniais atspalviais. Toks gotiškas įvaizdis šį rudenį bus itin populiarus. Žinoma, nepamirškite, kad renkantis dieninį makiažą, reikėtų išskirti tik vieną veido dalį, todėl tamsius lūpų dažus derinkite su minimaliai pabrėžtomis akimis.

Blizgučiai

Nors gali pasirodyti, kad žėrintis, blizgus makiažas skirtas tik vakarui – švelnus jo potėpis tiks ir keliaujant į darbą. Tereikia išmokti nepersistengti bei šias makiažo priemones panaudoti taip, kad atrodytumėte prabangiai, rafinuotai. Šiek tiek paryškinkite akių kampučius, apveskite jas blizgančiu pieštuku arba įsigykite lūpų blizgesį su mažomis, žėrinčiomis dalelėmis. Tai praskaidrins nuotaiką net ir pačią lietingiausią bei niūriausią dieną!

Švytinti oda

Pamirškite kontūravimo triukus, kurių uoliai mokėtės visą vasarą. Trumpėjant dienoms, mažėja ir makiažo sluoksniai. Šį rudenį madinga šviesi, švytinti oda. Tai reiškia, kad jūsų kosmetinėje privalo atsirasti tonu šviesesnė kompaktinė pudra ir rausvi skaistalai, kuriais pabrėšite skruostus. Jei jūsų oda lygi – galite pamiršti ir šias priemones – tegul karaliauja natūralumas!

Veidas – meno kūrinys

Nemanykite, kad meno kūrinių reikia ieškoti tik parodose – jais galite tapti ir jūs! Juk veidas – tai tikra drobė piešiniams, kurie suteiks modernumo ir neabejotinai jus išskirs iš minios. Brėžkite dvigubą akių liniją, naudokite daugiau nei vieną atspalvį, o keliaujant į vakarėlį, nebijokite įvairių gamtos, gyvūnijos motyvų. Pamirškite nuobodų makiažą – pats metas išlaisvinti savo kūrybinę gyslelę!

Klasikinė raudona

Būtume neteisūs, jei pasakytume, kad į madą vėl grįžo raudona spalva. Juk ji niekada ir nebuvo išėjusi! Raudonas lūpas šiek tiek užgožė vasarą vyravę švelnesni atspalviai, tad jei norite atrodyti moteriškai ir visus pakerėti savo putliomis lūpomis – tai darykite šį rudenį. Raudoni lūpų dažai ypač tiks mėgstančioms klasikinį, juodą garderobą, kurį pagyvinsite išraiškingu makiažu. Na, o keliaujant į vakarėlį, juos galėsite derinti ir su padūmavusių akių makiažu.