Kuo ypatingas ir kam skirtas micelinis vanduo?

Prausdami veido odą tik vandeniu, labai švariai jos nenuvalome. Juk veidui gražinti naudojame ir makiažo bazę, ir makiažo pagrindą bei daugybę kitų priemonių. Ilgainiui oda gali tapti sudirgusia, išsausėjusia, greičiau užsikemša poros, o tada ir spuogai ima dygti. Išvarginta problemų oda greičiau sensta. Įvairių valiklių veidui sukurta daug, tačiau tarp jų reikia atrasti savąjį, nes ne visi bet kokiai odai tinka. Ne taip seniai atsirado veido odai valyti skirtas micelinis vanduo, kuris tinka visų tipų, net ir labai jautriai odai.

Kuo micelinis vanduo ypatingas ir kaip jis veikia?

Dažnai vanduo, kuriuo prausiamės, nėra kokybiškas. Be to, vandeniui atsparios makiažo priemonės gali būti sunkiau nuvalomos, nes jis nėra toks veiksmingas kaip įprasti, muilu papildyti prausikliai bei valikliai. Deja, su įprastais valikliais irgi turime būti atsargūs, nes juose esantys įvairūs cheminiai junginiai ir labai koncertuoti mineralai odą gali dar labiau išsausinti ir sudirginti.

Micelinis vanduo sudarytas iš micelių – mikroskopinio dydžio dalelių, kurios apgaubia aliejaus molekules, esančias švelniame vandenyje. Micelės tarsi magnetas pritraukia purvą bei riebalų perteklių, todėl ši priemonė puikiai pašalina nešvarumus bei makiažo likučius. Tereikia vatos diskelį sudrėkinti miceliniu vandeniu, nuvalyti veidą ir šiek tiek palaukti, kad naudingosios medžiagos įsigertų į odą, o tada jau galima tepti ir veido kremą. Šios priemonės nuplauti nereikia. Micelinis vanduo ne tik nuvalo odą, bet ir sudrėkina, atgaivina, apramina ją.

Miceliniu vandeniu odą patariama valyti kelis kartus per dieną, ryte ir vakare, prieš tepantis veidą kremu.