MULTIMASKINGAS – tai būdas vienu metu veido odai suteikti viską

Gyvenimo tempas verčia suktis greitai. Kaip šių dienų subėjime per trumpiausią laiką suteikti veido odai maksimalios naudos?

MULTIMASKINGAS – tai naujas būdas, kaip pamaitinti veido odą, kad ji vienos procedūros metu gautų viską, ko reikia. Turbūt iki šiol nemažai laiko sugaišdavote norėdamos viena kauke pamaitinti odą, kita – ją sudrėkinti, trečia – išvalyti užsikimšusias poras, ketvirta – palyginti raukšleles apie akis ir panaikinti paburkusius paakius. Multimaskingas – štai toji išeitis, kai viską galite atlikti vienu metu.

Skruostams norisi suteikti švytėjimo – prašom, T zona reikalauja ypatingo dėmesio – ienas du ir išspręsta! Su kaukėmis moteris neatrodo patraukliai, o su skirtingomis kaukėmis išmargintu veidu – net juokingai, bet viskas dėl grožio ir tikrai sulauksite norimo efekto.

Taip vadinamas „multimasking`as“ – skirtingų veido kaukių naudojimas skirtingose veido zonose pastaruoju metu labai populiarėja tarp savo oda besirūpinančių moterų. Ši odos priežiūros technika siūlo – rinktis priemones pagal jų paskirtį ir suteikti veido odai būtent tai, ko jai reikia. Juk dažnai būna, kad skruostų srityje oda sausa, o smakras ir nosies srities oda – riebi. Konkrečiam efektui pasiekti, kaukėse naudojamos tam tikros veikliosios medžiagos, pavyzdžiui, į valomųjų kaukių pagrindu dažniausiai būna molis, o drėkinimui skirtoms kaukėms naudojami įvairūs aliejai. Taigi, skirtingos veido vietos neretai reikalauja skirtingos priežiūros. Jeigu nosies zonai reikalingas giluminis valymas, skruostams – maitinimas bei tonizavimas, o paakių zonai – drėkinimas, kodėl tuomet turėtume naudoti vieną kaukę visam veidui? Keista, kad iki šiol daugelis moterų apie tai nesusimąstė.

Kaukių su skirtingu efektu galite pasigaminti pačios.

Spuoguotoms veido vietoms. Atskyrę kiaušinio trynį nuo baltymo, baltymą išplakite ir gautą masę užtepkite ant veido.
Riebiai, porėtai odai. Į išplaktą kiaušinio baltymą įpilkite šlakelį citrinos sulčių ir masę užtepkite ant probleminių vietų. Galite išbandyti ir kitokią kaukę. Paimkite pusę pakelio šviežių mielių ir išmaišykite su 2 šaukštais pieno iki vientisos masės.

Sausai odai. Šakute sutrinkite pusę banano, kad gautųsi vientisa košelė. Įpilkite 1 šaukštą pieno arba grietinėlės, išmaišykite ir tepkite ant veido.

Paakiams. 1 šaukštas avokado minkštimo; 2 arbatiniai šaukšteliai migdolų aliejaus. Avokadą sutrinkite iki kreminės konsistencijos. Į avokado košelę supilkite migdolų aliejų. Gautą masę paskirstykite ant odos aplink akis.