Neišgertą raudonąjį vyną paverskite grožio priemone

Atkimšus vyno butelį ilgai jo neišlaikysi. Iškart prasideda oksidacija, kuri vos per keletą dienų pakeičia gėrimo skonį ir spalvą, sumenkina aromatą. Tačiau grožiui jis tinkamas naudoti dar keletą dienų, ypač raudonasis vynas, o laikant jį šaldytuve – ir visą savaitę.

Indijoje moterys raudonąjį vyną naudoja kaip toniką veido odai. Jos tikrai žino ką daro, nes Indijos kultūroje grožis suprantamas kaip dieviška išraiška. Raudonajame vyne esantys antioksidantai odai teikia nemažai naudos. Dėl savo rūgštumo šis vynas padeda išlyginti odą, sumažina raukšleles, išvalo užsikimšusias poras ir pašalina negyvas ląsteles, padeda kovoti tiek su pavieniais spuogais, tiek su varginančia akne. Vynas jaunina ir skaistina odą.

Pasigaminkite veido kaukę. Raudonojo vyno kaukė veido odai suteiks skaistumo, šviežumo ir elastingumo, o jai pasigaminti tereikia trijų ingredientų. Sumaišykite išplaktą kiaušinio baltymą su trimis šaukštais raudonojo vyno ir vienu šaukštu medaus. Gautu mišiniu tolygiai ištepkite švarią ir nusausintą veido bei dekoltė srities odą. Leiskite kaukei įsigerti, po 10-15 min. veidą kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu, po to – lediniu. Galiausiai sudrėkinkite odą kremu.

Išbandykite vyno šveitiklį odai. Sumaišykite aštuonis šaukštus rudojo cukraus su trimis šaukštais medaus ir pora šaukštų raudonojo vyno. Išsimaudykite po karštu dušu, kad odos poros šiek tiek prasivertų ir nušveiskite kūną pasiruošta mase, skirdami daugiau dėmesio šiurkščioms bei probleminėms kūno vietoms – alkūnėms, pėdoms, sėdmenų sričiai.

Likusį taurėje vyną galima sušaldyti. Jo likučius supilstykite į ledukų formeles ir padėkite į šaldiklį. Sušaldytas vynas ilgai neges, o kubelius galėsite panaudoti ne tik gaminant įvairius patiekalus, atšaldant vyno kokteilius, pavyzdžiui, sangriją, bet ir veido odos procedūroms.

Kodėl neišbandžius vyno terapijos? Indijoje raudonas vynas naudojamas daugelyje grožio procedūrų. Keletą taurių raudonojo vyno galima įpilti ir į paruoštą vonią. Raudonajame vyne gausu antioksidantų, flavonoidų, mineralinių medžiagų, druskų, jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Ramiai pagulėkite vonioje, o po to nusiprauskite po drungnu dušu.