Nepatikėsite, kiek grožio šampano burbuliukuose

Su kuo jums siejasi šampanas? Greičiausiai su šventėmis, vakarėliais, puošniomis suknelėmis ir aukštakulniais, romantiškais pasisėdėjimais dviese arba su geriausiomis draugėmis. Apie įprastus šampano panaudojimo būdus žinome visi. O ar žinojote, kad šiame šventiniame gėrime yra daug antioksidantų, kad jis turi detoksikuojančių savybių, kurios gali suteikti odai ir plaukams švytėjimo?

Spindintiems plaukams

Besiruošdamos į vakarėlį, išbandykite šampano kaukę plaukams. Jums reikės pusės puodelio šampano, sumaišykite jį su puse puodelio karšto vandens. Gautą skystį tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį. Apvyniokite plaukus rankšluosčiu ir palaikykite 10 – 15 min., tada plaukus išplaukite vandeniu, po to – patepkite kondicionieriumi ir dar kartą išskalaukite. Ši kaukė puikiai tiks visoms, norinčioms švelnių ir žvilgančių plaukų, o ypač – blondinėms. Be to, šampanas suteiks plaukams daugiau purumo.

Gražiai veido odai

Pasak natūralaus grožio ekspertės ir dermatologės Sherrell Dorsey, jūsų mėgstami burbuliukai gali būti puiki priemonė veido odai valyti. Toniką iš šampano pasigaminti nesunku: sumaišykite šampaną perpus su karštu vandeniu , ir tonikas paruoštas. Jis idealiai tinka normaliai ir riebiai odai valyti. Pamirkykite vatos gabalėlį į putojantį vyną ir valykite juo veidą, kaklą ir dekolte sritį. Tačiau saugokite akis, nes juk tai alkoholis. S. Dorsey teigia, kad šampanas gaminamas iš vynuogių, o jų kauliukuose yra labai daug antioksidantų. Šampane jų daugiau nei įprastuose veido tonikuose, praturtintuose vitaminais C ir E. Šie antioksidantai sukuria apsauginį sluoksnį odos paviršiuje, saugodami ją nuo laisvųjų radikalų ir neigiamo aplinkos poveikio bei užrakina odoje kolageną ir elastiną. Svarbu atsiminti, kad alkoholis odą sausina, todėl šampanu veidą ir kaklą reikėtų valyti ne dažniau kaip 1 – 2 kartus per savaitę. Po šių valymo procedūrų odą būtinai patepkite drėkinamuoju kremu.

Detoksikuojanti ir veido odą šviesinanti kaukė. Jai reikės kosmetinio molio ir šampano. Sumaišykite du šaukštus kosmetinio baltojo molio miltelių su šampanu, kad gautųsi grietinės tirštumo košelė, į ją galite įlašinti 2-3 lašus levandų eterinio aliejaus ir ištepkite veidą. Po 15- 20 minučių, kai kaukė sustings, veidą nuprauskite šiltu vandeniu.

Išpuoselėtam kūnui

Putojanti vonia įgaus neregėtą prasmę, kai įprastas vonios druskas pakeisite šampanu. Grožio ekspertė Sherrell Dorsey teigia, kad anglies dioksido burbuliukai mėgstamo šampano butelyje gali atstoti prabangias džiakuzi vonių procedūras ir padėti atsigauti suglebusiai odai. Prieš lipdamos į vonią nušveiskite kūno odą druskos šveitikliu, kad pagerintumėte kraujotaką ir atvertumėte poras.Tada įpilkite į vandenį dušo želės ir šampano. Neliksite abejingos šiai procedūrai, nes putojančio vyno burbuliukai pasižymi puikiomis valančiomis savybėmis. Šampanas nepriekaištingai pašalins visas negyvas odos ląsteles.