„Pikselinis“ pasaulis – jūsų plaukuose

Geros naujienos tiems, kas mėgsta eksperimentuoti su savo plaukais. Tokios dažymo technikos iki šiol nebuvo.

„Pikseliniai plaukai“ („pixelated hair“ angl.k.) – tai iš mažų spalvotų kvadratėlių sudarytas raštas, iš kurio galima sukurti įvairiausius ornamentus. Paprastai pasirenkamos itin ryškios, beveik neoninės spalvos, iš kurių kuriama trimatė pikselių erdvė, primenanti populiarų Minecraft kompiuterinį žaidimą.

Taigi, praėjusią vasarą buvo itin populiaru plaukus dažyti pastelinėmis spalvomis. O šiemet mėgausimės spalvotais stulbinančiai moderniais akcentais. Tokio rašto išgauti patiems dažant plaukus namuose greičiausiai nepavyks, nes „pikseliniai“ plaukai reikalauja ypatingo meistriškumo ir specialių plaukų dažų parinkimo. Dar viena svarbi sąlyga – plaukai turi būti visiškai tiesūs. Turintiems banguotus ar garbanotus plaukus ši plaukų dažymo technika netinka.

Už šią plaukų dažymo naujovę turime būti dėkingi kūrybinei agentūrai X-presion. Šviesius plaukus nudažyti “pikseline” technika yra daug paprasčiau nei tamsius. Tamsūs plaukai “pikseliniu” ornamentu dažomi dviem etapais. Iš pradžių kvadratėliai nušviesinami, po to uždažomi norimais spalvų deriniais, galima panaudoti nors ir visą vaivorykštės spalvų spektrą.