Prancūzišką manikiūrą pasidarykime pačios

Prancūziškas manikiūras – tikra klasika, jis tinka prie bet kokios aprangos ir įvairioje aplinkoje. Manikiūras buvo pavadintas prancūzišku, nes jis nuo senų laikų asocijuojasi su geru stiliumi ir prabanga, tačiau jo atsiradimo šaknys greičiausiai yra ne Prancūzijoje, o Holivude, bet dėl to dar kyla nemažai ginčų. Be abejo, patogiausia, kai manikiūrą atlieka specialistas, tačiau galima pabandyti ir pačioms namuose, ypač per atostogas, kai turite šiek tiek daugiau laisvo laiko.

Atliekant prancūzišką manikiūrą nagai paliekami vidutinio ilgio, 3 – 4 mm ilgesni už pirštą, ovalūs, be aštrių kampų. Iš pradžių paruoškite nagų plokšteles lakavimui. Nagų krašteliai turi būti vienodo ilgio ir formos. Prieš lakavimą nagus nuvalykite nagų lako valikliu, tada lakas ilgiau išliks.

Ant paruoštų nagų pirmiausiai užtepkite bespalvį nagų lako pagrindą, kuris išlygins nago paviršių ir paruoš tolesniems lakavimo etapams.

Tada uždenkite nagus ir palikite atvirą tik nagų baltąją dalį, kurią nulakuokite baltai. Tam galima naudoti specialų trafaretą.

Palaukite, kol baltas lakas visiškai išdžius. Beje, baltas nagų lakas paprastai džiūsta ilgiau nei kitoks. Tada nulakuokite visų nagų plokšteles. Lako atspalvis turėtų būti blyškus, gal net persišviečiantis, kuo mažiau skirtis nuo natūralios odos spalvos.

Jeigu reikia, nulakuokite antrą kartą. Lakui išdžiuvus, maždaug po 7 – 10 minučių, nulakuokite viršutinį sluoksnį specialia priemone, kuri apsaugos manikiūrą nuo pažeidimų ir suteiks blizgesio.

Šiame video pamatysite net 10 būdų, kaip lengvai ir greitai pačiai pasidaryti prancūzišką manikiūrą. Sėkmės!