Priklijuojamos blakstienos: kaip pasirinkti tinkamas?

Jeigu blakstienos natūraliai retos, net ir patys brangiausi tušai negalės suteikti joms taip trokštamos apimties. Dirbtinės blakstienos vizualiai padidina akis ir padaro žvilgsnį išraiškingesnį, o norint sukurti įspūdingą vakarinį įvaizdį, be jų greičiausiai neišsiversite. Priklijuojamų blakstienų pasirinkimas yra didžiulis: įvairaus ilgio, formų, spalvų, dekoratyvinių vakarėliams ir skirtų kasdienai. Todėl galima išsirinkti labiausiai patinkančias ir tinkančias. Dažniausiai dirbtinės blakstienos būna ištisinės arba atskiros (kuokšteliais). Atskiros blakstienos atrodo natūraliau nei ištisinės, jos labiau tinka kasdien. O norinčioms, kad jų žvilgsnis atrodytų išties dramatiškas, patariama rinktis ištisines blakstienas.

Kaip teisingai priklijuoti dirbtines blakstienas?

Makiažo specialistų teigimu, dirbtines blakstienas galima klijuoti ir prieš makiažą, ir po jo. Prieš tai rekomenduojama blakstienų rietikliu užriesti natūralias blakstienas, taip tikrosios blakstienos geriau susilies su dirbtinėmis.

Tam, kad tinkamai prisiklijuotumėte blakstienas, jums reikės: dirbtinių blakstienų, klijų (paprastai jie būna dirbtinių blakstienų pakuotėje), pinceto, žirklučių ir, žinoma, veidrodžio. Įsitikinkite, jog viską, ko prireiks blakstienoms priklijuoti, turite po ranka.

Pridėkite blakstienas prie akies voko ir patikrinkite, ar blakstienos nėra jums per ilgos, jei reikia, pakirpkite. Dirbtinės blakstienos turėtų atitikti natūralią blakstienų liniją.

Kad būtų lengviau priklijuoti blakstienas, prieš tai galite nubrėžti ploną liniją palei blakstienų augimo liniją. Linijos nesimatys, kai priklijuosite dirbtines blakstienas.

Uždėkite klijų ant rankos ir truputį palaukite, kol klijai taps tąsūs (jais galite ištepti blakstienas ir tiesiog iš klijų tūbelės arba teptuku).

Pirštais arba pincetu pridėkite blakstienų juostą prie klijų. Įsitikinkite, ar klijai gerai dengia juostą.

Pradėkite blakstienas klijuoti nuo išorinio akies kampučio. Klijuokite blakstienas kiek įmanoma arčiau natūralių blakstienų augimo linijos, švelniai prispauskite abu blakstienų kraštus pirštu arba pincetu.
Pakartokite tą patį veiksmą ir su kita akimi.

Po kelių minučių, kai blakstienų klijai visiškai išdžius, naudokite skystą akių kontūro pieštuką. Praveskite ploną liniją prie viršutinių blakstienų augimo linijos, užpildykite blakstienų tarpelius tarp tikrų ir netikrų blakstienų. Taip netikros blakstienos atrodys natūraliau.

Padažykite blakstienas tušu.

blakstienos priklijuojamos

Kaip priklijuoti atskirus blakstienų šerelius?

Išsirinkite tinkamą blakstienų ilgį (jų yra trumpų, vidutinio ilgumo ir ilgų). Akys atrodo ypač gražiai, kai naudojamos įvairaus ilgio blakstienos. Kuokštelius galima klijuoti ne tik išoriniame akies kampe, bet ir palei visą blakstienų augimo liniją. Pincetu išimkite vieną blakstienų kuokštelį iš pakuotės ir įmerkite į klijus. Palaukite keletą sekundžių, kol klijai sukietės. Prieš tai blakstienų rietimo žnyplėmis galite pariesti natūralias blakstienas. Klijuokite blakstienas kuo arčiau natūralių blakstienų. Priklijuotas blakstienas galite pakirpti, kad jos natūraliai susilietų su tikromis blakstienomis. Kai klijai išdžius, praveskite akių kontūro liniją ir padažykite blakstienas akių tušu.

Kaip išsirinkti priklijuojamas blakstienas pagal akių formą?

Dirbtinės blakstienos gali padėti sukurti norimą akių formą. Jeigu akys didelės ir norite jas šiek tiek sumažinti, formuokite „lapės“ blakstienas – link išorinio akių kampučio blakstienų šereliai turi ilgėti. Tokios blakstienos optiškai išplatina ir veidą. Jeigu norisi priešingo efekto – padidinti akis, pasirinkite „voverės“ techniką. Ilgesnių blakstienų kuokštelius priklijuokite tik išoriniuose akių kampučiuose.

Jeigu veidas smulkus, reikėtų vengti labai ilgų priklijuojamų blakstienų, nes atrodysite nenatūraliai.

priklijuojamos blakstienos

Kaip nusiimti dirbtines blakstienas?

Blakstienas nuimti reikia iš lėto – neplėškite jų. Tam naudokite šiltą vandenį ir akių makiažo valiklį. Jeigu naudojate vandeniui atsparius klijus, turėkite jiems skirtą valiklį. Nerekomenduojama eiti miegoti nenuėmus dirbtinių blakstienų – tai gali sukelti akių uždegimą.