Šilkinės veido kaukės. Jūs to vertos!

Veido kaukės – tai daug laiko neužimantis, net nekasdienis, tačiau labai efektyvus odos priežiūros ritualas. Veido kaukėse yra kelis kartus, o kartais ir keliasdešimt kartų daugiau veikliųjų medžiagų nei kasdien tepamuose kremuose ar kitose priemonėse. Jos puikiai suveikia, kad veidas atsigautų ir švytėtų po sunkios darbo dienos ar patirto streso, prieš svarbų susitikimą ar susiruošus į vakarėlį.

Ar kada nors bandėte šilkines veido kaukes? Šilkas visada apgaubia prabanga ir nenusakomu švelnumu. O svarbiausia, kas gali būti geriau veido odai, vienintelei nepaslėptai nuo rudens darganų ir vėjo pasikandžiojimų? Taip kaip šilkinis šalikėlis apsiveja apie kaklą ir tarsi susilieja su kūno oda, taip šilko dalelėmis praturtintos veido kaukės suteikia odai to, kas kitoms priemonėms vargiai pavyktų. Užsidėjusios kaukę galėsite tęsti visus suplanuotus darbus, kol oda mėgausis drėkinimu.

Tad kokia gi toji stebuklingoji šilkinės veido kaukės galia? Šilkas – natūralus biopluoštas, sudarytas iš baltymų. Į šilko sudėtį įeina net 18 iš 20 aminorūgščių, kurios būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Pagrindinis šilko baltymas – fibroinas – panašus į žmogaus baltymą. Dėl to šilkinės kaukės visiškai nedirgina net labai jautrios odos. Priemonės su šilku padeda išlaikyti odos drėgmę ir šilumos pusiausvyrą, leidžia jai lengvai kvėpuoti. Būtent dėl šių savybių šilko dalelėmis prisotintos veido kaukės išsiskiria iš kitų. Šilkinė kaukė ant veido tepama labai plonu sluoksniu, ji gerai priglunda prie odos, neleidžia išgaruoti kaukėje esančioms veikliosioms medžiagoms, sudaro natūralų barjerą tarp odos ir aplinkos, todėl oda geriau pasisavina jai svarbius komponentus, ilgiau išlieka drėgna. Dar geriau rinktis šilkines veido kaukes, kurių sudėtyje yra biopeptidų. Tai – biologiškai aktyvios medžiagos, atkartojančios odoje vykstančius natūralius procesus.

Galima rasti ir šilkinių veido kaukių su hialurono rūgštimi bei natūraliais augaliniais ekstraktais. Atkreipkite dėmesį, kad kaukė būtų be parabenų. Šios kaukės tikrai nesudirgins rudenį ir taip jautresnės odos.