Tegul jūsų veidas spindi: naujos makiažo tendencijos – strobingo efektas

Sveika, švytinti oda – žavesio bei patrauklumo paslaptis ir raktas į tobulą įvaizdį. Deja, dėl genetikos, netinkamų mitybos įpročių, nuolatinio streso bei oro taršos, tobula oda pasigirti galėtų nedaugelis moterų. Kaip paslėpti odos trūkumus ir pasidaryti makiažą, suteikiantį  veidui spindesio?

Nesvarbu, ar jums reikalingas dieninis, ar vakarinis makiažas – kad paslėptumėte nelygumus, spuogus, pigmentines dėmes, randelius ir kitus defektus, bus reikalingos 6 pagrindinės kosmetikos priemonės, kurios padės sukurti tikrą stebuklą. Tai makiažo bazė ir pagrindas, maskuoklis, kompaktinė pudra, kontūravimo rinkinys, kuriame būtų spindesio suteikiantis pieštukas, bei skaistalai.

Padenkite veido odą baze. Ji išlygins odą, užmaskuos paraudimus, dėmeles ir randelius bei palaikys reikiamą drėgmę. Makiažo bazė taip pat padės ilgiau išsilaikyti makiažo pagrindui ir apsaugos odą nuo UV spindulių.

Šiek tiek maskuoklio. Maskuoklis paslėps spuogus, paraudusias vietas, pigmentines dėmes ir patamsėjusius paakius. Iš esmės, ši kosmetikos priemonė tiesiog užbaigs darbą, kurį pradėjo makiažo bazė. Kadangi maskuokliai būna įvairių rūšių: kieto, skysto pavidalo, pieštukiniai, su aplikatoriumi ir t. t., nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkti tokį, kuris jums tiks labiausiai.

Makiažo pagrindas. Kad išlygintumėte visas priemones ir veidui suteiktumėte vientisumo, pirmąjį etapą užbaikite plonu makiažo pagrindo sluoksniu. Labai svarbu, kad pasirinktumėte jūsų veido odą atitinkantį atspalvį ir makiažo pagrindo neteptumėte pirštais ar šepetėliu. Tai darykite specialia kempinėle – ji padės sugerti perteklių. Jokiu būdu netrinkite jos į odą – makiažo pagrindas sklaidomas lengvais, švelniais tapšnojimais. Kitu atveju tiesiog nubrauksite visą iki šiol atliktą darbą, o makiažo pagrindas pasiskirstys netolygiai.

Kontūravima ir strobingas. Kadangi jūsų oda jau atrodo lygi ir nepriekaištinga, atėjo metas pasirūpinti jos spindesiu. Tam reikalingas kontūravimo rinkinys, kuriame būtų tamsesnis bronzantas ir šviesų spindesį suteikiantis pieštukas. Koks šiių priemonių veikimo principas? Tamsesnis atspalvis suteikia gylio, o šviesesnis „iškelia“ norimas veido dalis. Neišraiškingų skruostikaulių liniją patamsinkite, o patį skruostikaulį „iškelkite“ šviesia ir švytinčia spalva. Taip veidui suteiksite spindesio ir išraiškingumo.

Skaistalų galia. Na, o pabaigai – veidui būtina suteikti gyvybingumo. Tai padarysite, jei skruostus pabrėšite švelniu skaistalų potėpiu. Žinoma, nereikėtų persistengti ir pasirinkti itin ryškių atspalvių. Derinkite juos pagal odos spalvą ir tipą: jei jūsų veido oda šviesaus tono, labiausiai tiks smėlio ir persikinė spalvos, švelniai rausvi ar šviesiai rusvi tonai. Tamsesnio gymio ar įdegusioms merginoms rekomenduojama rinktis bronzinius, violetinius ir rudus skaistalų atspalvius.

Prie spindinčio veido labiausiai tiks matinės lūpos, todėl jas dažykite matiniais neryškiais lūpų dažais.

Kaip tai atlikti video pamoka dalijasi  http://www.maybelline.lt