Tigro akis – šių metų iššūkis plaukų dažyme

Praėjusių metų atradimas plaukų dažymo srityje buvo kontūravimas. Kaip dažysime plaukus šiemet? Ką naujo paruošė plaukų stilistai? Kas šiais metais madingiausia?

Daugeliui moterų patiks šių metų naujovė – plaukų dažymas tigro akies stiliumi. Tigro akis – nuostabaus grožio  geltonas akmuo su įvairaus rudumo juostomis, priklausantis mikrokristalinio kvarco grupei,  todėl turintis ir stiklo spindesio. Sakoma, kad tigro akis pagyvina įžvalgą neaiškiose situacijose, neleidžia susipainioti dėl abejonių, streso ir nuotaikų kaitos. Jis padeda rasti problemos sprendimą, bijant ar neįstengiant apsispręsti. Padeda išgyventi sunkius gyvenimo etapus neprarandant drąsos ir nebūti taip stipriai įtakojamiems nuotaikų ir stresinių situacijų.

Būtent šio akmens grožis įkvėpė stilistus atrasti naują plaukų dažymo techniką. Šis plaukų dažymo būdas leidžia sukurti nenuobodžią, žaismingą šukuoseną, kurioje šviesesnės plaukų sruogos pakaitomis tarsi liepsnoje šoka su tamsesnės rudos spalvos sruogelėmis.

Ši dažymo technika yra pakankamai praktiška. Naudojant ją nudažyti plaukai atrodys nepriekaištingai net jiems ataugus. Be to, šios technikos pagrindas – rudų ir šviesių atspalvių žaismas puikiai tiks tiek blondinėms, tiek ir brunetėms. Specialistai sako, kad tereikia apversti formulę, t. y. jei plaukai tamsūs, tepame gintarinį ir medaus atspalvius nuo šaknų iki galiukų, juos vis šviesindami, o jei plaukai šviesūs, palaipsniui sruogas tamsiname grikių medaus ir pieno šokolado atspalviais. Dėl naujo dažymo grožio salone ilgiau užtrukti neteks, nes plaukų sruogos abejomis spalvomis  dažomos vienu metu.

Taigi, kokia madinga šukuosena reikėtų pasitikti pavasarį, jau žinome. O kol kas turime laiko palepinti plaukus įvairiomis kaukėmis, sustiprinti jų šaknis ir šiek tiek paauginti, kad sruogų žaismo būtų kuo daugiau.

A post shared by Leandro Renove (@leandrore9) on