Vasaros pedikiūro tendencijos

View Gallery 16 Photos

Pavasaris ir vasara – pedikiūro karaliavimo laikas. Kada gi daugiau atverti kojų grožį. Šarmo ir spalvų sutekia dailiai sutvarkyti nagučiai. Koks pedikiūras madingiausias šią vasarą?

Šio sezono pedikiūro naujiena – ornamentas ant didžiojo piršto nago. Kodėl būtent ant šio nago? Atsakymas paprastas – visi likusieji kojų pirštų nagučiai neretai būna per maži, kad ant jų būtų galima sukurti kokį nors piešinį, o ant kojos nykščio nago ornamentas bus matomas ir ryškus. Kokį piešinį ar ornamentą pasirinkti, stilistai palieka nuspręsti jums ir pedikiūro specialistams. Svarbiausia – tinkamas spalvų derinys. Ant juodo ar tamsiai mėlyno pagrindo puikiai tiks aukso spalvos ar baltas ornamentas, ant – balto – mėlynas arba raudonas. Pagaliau ornamentas gali būti ir ne dviejų, o daugiau spalvų, spalvas galite derinti prie vasarinės suknelės ar maudymosi kostiumėlio.

Didžiojo nago dekoravimas cirkonio, Svarovskio ar kitais kristalais – dar vienas madingas šio sezono pedikiūro akcentas. Iš mažų kristalėlių galima sukurti nedidelį ornamentą arba jais padengti visą nagą. Kristalai gražiai atsispindi saulėje, todėl vasarą jais puoštis – tinkamiausias laikas. Kristalais padengti nagą nesudėtinga, tereikia išdėstyti norimą ornamentą, priklijuoti, o tada nagą padengti dar vienu paskutiniu bespalvio lako sluoksniu.

Šį sezoną madingas ir vitražinis manikiūras, tarsi nagas būtų suklijuotas iš skirtingų spalvų sudužusio stiklo gabalėlių. Labai gražu, kai piešiniu išgaunami atspindžiai.

Vasara – tikras spalvų paradas. Pedikiūrui tinka visos spalvos, galimi ryškūs ir pasteliniai atspalviai, dviejų ir 3-4 spalvų deriniai. Pasirinkimas priklauso nuo skonio, stiliaus, aprangos, gyvenimo būdo, aplinkos.

Pedikiūrą rekomenduojama derinti su rankų nagų manikiūru, išlaikant tą pačią spalvinę gamą, ornamentus ir kitas detales. Tada sukursite stilingą vientisumą. O svarbiausia – jaustis gerai ir pasitikinčiai.

A post shared by Jovial Nail Spa (@jovialnail) on

A post shared by Randy Shaw (@randy_loves_toes) on