Veido kontūrų formavimas siūlu

Ar girdėjote apie veido odos patempimą chirurginiais siūlais? Tai išbandžiusios moterys tikina, kad tokia jauninimo procedūra daug subtilesnė už įprastas plastikos chirurgines operacijas, kuriose naudojami skalpeliai. Specialistai sako, kad operacijai, jeigu veidas nėra labai problemiškas, gali pakakti ir pietų pertraukos. Nors po jos moteris vargiai benorėtų grįžti į darbą ir bendrauti su kolegomis, nes procedūra nėra iš pačių paprasčiausių. Pasak specialistų, veido patempimas siūlais leidžia, nekeičiant moters bruožų ir individualaus savitumo, sušvelninti raukšles ir atkurti veido kontūrus.

Mums senstant, žemės traukos jėga vis labiau ryškėja mūsų veiduose. Skruostus palaikantis audinys silpsta, veido riebalai nyksta. Žandikaulio linija, buvusi stipri bei tampri ir formavusi mūsų skruostus, dabar tampa silpna ir lūpų kampučiai slenka žemyn link smakro, kartu nutempdami ir viso veido bei kaklo įlinkimus. Tokie pokyčiai visiems atsiranda skirtingai. Vieni juos pamato sulaukę jau 35 metų, kiti – ir būdami 65 metų atrodo jauni, jų oda stangri, veido raumenys stiprūs.

Šios grožio procedūros metu apdribusi veido oda švelniai patempiama į viršų, taip jai suteikiant jaunesnę išvaizdą. Jeigu jums jau virš 40 metų ir pajutote gravitacijos jėgą, kuri atsispindi jūsų veide, patempimas siūlu galėtų būti mažiau invazinė alternatyva veido patempimo operacijai. Beje, išvengsite ilgo pooperacinio gijimo. Veido korekcijos siūlu metu chirurginiai siūlai įvedami į minkštuosius veido audinius siekiant pakelti ir palaikyti nusmukusią odą. Šios procedūros rezultatai nėra tokie ryškūs kaip po plastikos chirurginės operacijos, čia rezultatai subtilesni. Ši atjauninimo procedūra galbūt patiktų moterims, kurios nenori iš karto drastiškai pasikeisti.

Svarbu žinoti, jog ši procedūra tinka ne kiekvienam. Ji netinka:

  • turintiems labai ploną, trapią ar nuo senėjimo ištižusią odą,
  • žmonėms su sunkiu žandikauliu,
  • žmonėms, kurių veide yra per mažai riebalų,
  • tiems, kurie pernelyg daug tikisi iš šios procedūros.

Prieš procedūrą svarbu aiškiai išsakyti savo lūkesčius kosmetikos chirurgui. Gali būti taip, kad jūs tikitės daugiau ir veido korekcijos siūlu nepakaks. Tuomet specialistai jums pasiūlys atlikti plastikos operaciją.

Siūlo pagalba galima pakoreguoti ir nukritusius akių vokus, atsiradusį pagurklį, nukarusius skruostus, audinius tarp nosies ir burnos, paakius. Operacijos metu skirtingose veido vietose atliekami smulkūs 1–2 mm dūriai. Tuomet įveriama tuščiavidurė adata, kuria siūlas nutempiamas į reikiamą vietą. Siūlai yra prikabinami prie paodyje esančių riebalų ir tuomet įtempiami taip, kad pakeltų veido kontūrus. Likęs siūlas pašalinamas, todėl veido paviršiuje jo nesimato.

Po šios procedūros gali atsirasti nedidelių mėlynių ar patinimų, kurie dažniausiai pranyksta per kelias dienas. Atsigaunama dažniausiai greitai, dauguma pacientų į darbą grįžta jau po kelių dienų, nors galite pastebėti, kad veido judrumas kiek apribotas pirmąsias kelias savaites. Tam, kad mažėtų patinimas ir nepasikeistų siūlų implantavimo vieta, labai svarbu apriboti veido mimiką, netrinti veido ir saugoti nuo bet kokio pažeidimo. Po veido odos patempimo negalima atlikti masažų ir kitų procedūrų, kurių metu spaudžiama oda. Tačiau įprastą gyvenimą galima gyventi jau po valandos, eiti pasivaikščioti, dirbti kompiuteriu. Gydytojai nerekomenduoja kurį laiką intensyviai sportuoti, daug ir emocingai kalbėti. Reiktų vengti greitų, stiprių veido judesių, negalima skusti, depiliuoti veido, atlikti veido kosmetinio ar cheminio šveitimo, taip pat nerekomenduojama miegoti ant veido penkias dienas po procedūros.