Veidrodiniai nagai

Kodėl gi ne? Grožis – kūryba ir eksperimentai, patrauklu tai, kas nauja, priverčia atsisukti ir pavydėti. Būtent veidrodiniai nagai gali tapti jūsų išskirtinumu smagiame vakarėlyje ar ilsintis atostogų metu. Jie šį sezoną bus labai madingi.

Tiesa, tai nėra pigus malonumas, o pačioms tokio manikiūro pasidaryti greičiausiai nepavyks, nes technika, kai naudojamas veidrodinis pigmentas, nėra paprasta ir atlikti tokį lakavimą gali tik patyręs manikiūro specialistas.

Nagai gali būti įprasto veidrodinio atspindžio arba su įvairių spalvų pigmentu. Naudojant spalvas sukuriamas originalus ornamentas. Tai leidžia derinti nagus prie drabužių, jūsų pasirinkto stiliaus.
Prieš padengiant nagą veidrodiniu pigmentu, plokštelė nulakuojama laku, kuris tarnauja, kaip pagrindas. Įdomu tai, kad grynai veidrodiniams nagams imamas juodo lako pagrindas. Tačiau galima eksperimentuoti ir pagrindui naudoti kitokias lako spalvas. Ypač madingi – veidrodiniuose naguose įpinti žali ir geltoni atspalviai. Veidrodiniu pigmentu gali būti padengti ne visi, o keletas nagų arba tik nago dalis. Žodžiu, kaip kam patinka.

veidrodiniai nagai

veidrodiniai nagai