„Visos nakties“ kaukės saulės nualintiems plaukams

Vasarą plaukus reikia drėkinti intensyviau, ypač jeigu jie sausi, tada labai greitai pajuntame karščio ir saulės spindulių neigiamą poveikį. Balzamai ir trumpalaikės kaukės mažai padeda. Todėl plaukų specialistai pataria plaukus atgaivinti per visą naktį laikomomis kaukėmis. Jos kur kas veiksmingesnės, nes plaukai intensyviau sudrėkinami ir pamaitinami, atsistato jų strūktūra.

“Visos nakties” plaukų kaukė iš pieno ir medaus

Naudokite ne vieno, o kelių ingredientų kaukę, kurią pasigaminti nesudėtinga. Ši kaukė nuo saulės pavargusiems plaukams net po vieno karto suteiks reikiamo žvilgesio. Kaukei pagaminti reikės: 1 šaukšto natūralaus medaus ir stiklinės pieno. Kai viską išmaišysite, tolygiai paskirstykite gautą masę ant plaukų ir užsimaukite dušo kepurėlę. Ryte išsitrinkusios galvą galėsite mėgautis šilkiniais bei švelniais plaukais.

Alyvuogių aliejaus ir alijošiaus naktinė kaukė

Ypač tyro alyvuogių aliejaus naudojimas taip pat yra puiki pagalba pavargusiems plaukams. Sumaišiusios jį su alijošiumi bei kiaušinio tryniu, gausite vieną geriausių plaukų kaukių, kurią galite pasigaminti pačios. Kaukei reikės: 3 šaukštų alyvuogių aliejaus, 4 šaukštų alijošiaus minkštimo ir 2 šaukštų žalio kiaušinio trynio. Pašildykite alyvuogių aliejų mikrobangų krosnelėje 10 sekundžių prieš maišant jį su kitais produktais, o sumaišiusios visus ingredientus, paskirstykite gautą masę ant plaukų ir laukite puikių rezultatų jau po vienos nakties.

„Visos nakties“ kokoso ir migdolų aliejų bei kiaušinio baltymo kaukė

Šiai puikiai naminei kaukei pasigaminti reikės 2 šaukštų kokoso aliejaus, 3 šaukštų kiaušinio baltymo ir 4 šaukštų migdolų aliejaus. Jeigu jūsų plaukai labai stipriai pažeisti, galite ją naudoti net kelias dienas iš eilės, toks intensyvus maitinimas plaukams tikrai nepakenks, priešingai – sulauksite geriausio rezultato.

Ricinos aliejaus ir alaus plaukų kaukė visai nakčiai

Net ir vienintelis šaukštas ricinos – puikus drėgmės šaltinis plaukams. Tačiau patariama jį naudoti kartu su kitais ingredientais, kad jūsų plaukai atrodytų sveikesni. Sumaišykite ricinų aliejų su 1 šaukštu alaus, 1 kiaušinio tryniu ir 1 šaukštu medaus. Palaikiusios šią kaukę per naktį pamatysite didžiulį skirtumą tarp to, kokie buvo jūsų plaukai anksčiauir to, kokie jie tapo pamaitinti.

Braškių ir vitamino E naktinė plaukų kaukė

Sumaišykite 2 vitamino E aliejaus kapsules su 5 šaukštais braškių sulčių, pridėkite 1 šaukštą grietinėlės ir 1 šaukštą medaus – tai pati nuostabiausia vasaros plaukų kaukė nakčiai. Ištepkite ja visus plaukus, paslėpkite juos po kepurėle ir – saldžių sapnų. Ryte plaukus išplaukite, būsite nustebintos jų atsigavimu ir žvilgesiu.

Bananų ir migdolų aliejaus kaukė

Migdolų aliejus turi labai daug vertingų medžiagų. Jame yra vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, taip pat vitamino F, kuris normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir neleidžia plėstis poroms, skatina plaukų augimą, suteikia jiems elastingumą ir blizgesį. Todėl kosmetologai pataria jį naudoti gaminant namines plaukų kaukes. Sumaišiusios šį aliejų su trintais bananais gausite vieną geriausių kaukių savo plaukams. Į sutrintą bananą įlašinkite 3-4 lašus migdolų aliejaus ir visą šį mišinį užtepkite ant plaukų nakties grožio procedūrai.