10 sėkmingo flirto patarimų

Flirtas yra svarbi vyro ir moters bendravimo išraiška. Kai kuriems žmonėms tai duota gamtos, o visiems kitiems flirto pravartu pasimokyti. Flirtavimo procese aktyviai dalyvauja ir kūnas, ir žvilgsnis, ir žodžiai. Žodžių prasmė gali būti aiški ar paslėpta, tuo tarpu gestai dažniausiai būna lengviau suprantami. Norite lengvai atverti duris meilei, draugystei, seksui su įdomiais ar jums patinkančiais asmenimis? Štai ką turėtumėte daryti:

1. Šypsokitės!

Šypsena užkrečia, ji padės Jums būti atviru ir komunikabiliu. Šypsena nušviečia veidą ir traukia žmones kaip magnetas.

2. Sakykite komplimentus!

Sakykite komplimentus savo pašnekovui. Tai leis jam suprasti, kad atkreipiate dėmesį į kiekvieną smulkmeną liečiančią jo asmenį. Tik kalbėkite atvirai ir nuoširdžiai. Tai gali duoti netikėtų rezultatų.

3. Užmegzkite akių kontaktą!

Stenkitės iš pat pradžių užmegzti akių kontaktą. Žvilgsnis turi būti malonus ir geranoriškas. Jokio žaibavimo akimis, žvilgsnyje netūrėtų būti juntama įtampa – tai atstumia.

4. Klausykite!

Turite dvi ausis ir tik vieną burną, todėl privalote du kartus daugiau klausytis nei kalbėti. Klausykite aktyviai ir įdėmiai.

5. Pirmas ženkite žingsnį!

Prieikite arčiau, pasakykite komplimentą, pažvelkite į akis arba tiesiog pasisveikinkite su žmogumi, su kuriuo norėtumėte susipažinti iš arčiau.

6. Elkitės tartum būtumėte namų šeimininkas!

Vakarėlio ar kito renginio metu pasistenkite elgtis ne kaip svečias, o kaip renginio organizatorius. Užuot tūnoję kampe ir pasyviai stebėję aplinką, tapkite šeimininko pagalbininku.

7. Nepamirškite aksesuarų!

Niekada iš namų neišeikite be savo “rekvizito” – tai padės pradėti pokalbį tiek jums, tiek aplinkiniams. Geriausi flirto aksesuarai – neįprasti papuošalai, kvepalai, marškinėliai su mokymosi įstaigos, kurioje mokotės, pavadinimu, į akis krentantis kaklaraištis, įdomi knyga arba žurnalas.

8. Būkite malonūs!

Bendraudami būkite linksmi, nerūpestingi ir malonūs. Pademonstruokite savo humoro jausmą.

9. Pirmi pradėkite pokalbį!

Geriausia pokalbį pradėti nuo paprasčiausio “sveiki”. Pakalbėkite apie tai, kas pokalbio metu jus supa. Kartais pravartu paklausti pašnekovo nuomonės apie tą ar kitą įvykį, ar net paprašyti menkos paslaugos ar pagalbos.

10. Flirtuokite nusiteikę pozityviai!

Flirtuojantys žmonės, kaip taisyklė, yra savimi pasitikintys ir nebijo rizikuoti. Darykite viską entuziastingai ir pozityviai nusiteikę.