7 grožio ritualai, kuriuos turite įtraukti į savo gyvenimo rutiną

Noras atrodyti gražiai ir jaustis gerai vilioja kiekvieną moterį. Dėl to kai kurios moterys aukoja mėgstamą veiklą, dalį laisvalaikio. Kartais jos taip įspraudžia save į rėmus, kad net negali atsipalaiduoti ir būti savimi. Galbūt dėl to liaudyje atsirado posakis – grožis reikalauja aukų. Tačiau yra ir kitokia išeitis – grožio formulė ne visada slypi drastiškose priemonėse, grožį galima puoselėti ir laikantis tam tikrų kasdieninių ritualų.

Ryte išgerkite stiklinę vandens su citrina

Šį patarimą dažnai girdime iš dietologų ir gydytojų lūpų, tad atėjo metas vandens teikiama nauda įsitikinti pačioms. Jei ryte išgersite šilto vandens stiklinę su citrina, ne tik pažadinsite virškinimo sistemą, bet ir padarysite didžiulę paslaugą savo odai. Vitaminas C, esantis citrinose, padeda atsinaujinti odos ląstelėms. Geriant šiltą vandenį su citrina kiekvieną rytą, oda bus sveika ir švytinti.

vanduo su citrina

Neskubėkite

Mes dažnai savo gyvenimą praleidžiame viską darydamos paskubomis, stačia galva lėkdamos iš vienos vietos į kitą. Tokiame įtampos sūkuryje privalote nepamiršti ir savęs. Paverskite vonią tikra šventykla: užsidekite žvakių, įsijunkite jus raminančią muziką ir mėgaukitės įvairiomis grožio procedūromis. Taip ne tik palepinsite odą, bet ir atsipalaiduosite, pabėgsite nuo blogų minčių. Stresas – vienas didžiausių grožio priešų, todėl, vos pajutus įtampą, pasistenkite nuo visko atsiriboti ir savęs nekaltinti dėl neužbaigtų darbų – tai laikas, skirtas tik jums.

Mankštinkitės

Net ir trumpa mankšta gali akimirksniu pakelti nuotaiką ir padėti gerai nusiteikus pradėti dieną. Tinkama treniruotė pagerins jūsų kraujotaką ir suteiks energijos. Na o jei nepamiršite ir tempimo pratimų, galėsite džiaugtis taisyklinga laikysena bei tvirtesniais raumenimis. Tai ypač naudinga, jei dirbate sėdimą darbą. Pasistenkite bent kas dvi valandas atsistoti ir keletą minučių skirti mankštai, pasivaikščiojimui – taip išvengsite nugaros skausmų.

Naudokite veido kaukes

Jau senų senovėje lietuvaitės veidą prausdavo išrūgomis, tepdavo grietinėle, gamindavo įvairias veido kaukes, tyreles. Tai tik įrodo, kad jūsų odai būtinas nuolatinis maitinimas. Jei manote, kad neturite laiko šiai grožio procedūrai, kaukę galite laikyti gerdama rytinę kavą, valydama dantis, o vakare skaitydama mėgstamą knygą. Svarbu išsirinkti kokybišką priemonę, kuri atitiks jūsų veido odos tipą. Jei pirmenybę teikiate natūralioms veido kaukėms, jas nesunkiai pasigaminsite iš šaldytuve turimų produktų – medaus, kiaušinių, alyvuogių aliejaus, įvairių vaisių bei daržovių.

Nepamirškite masažo

Kiekvieną dieną bent keletą minučių skirkite masažui. Sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą nuo pat kaktos iki kaklo. Taip suintensyvinsite kraujotaką, aprūpinsite odą deguonimi, padidinsite jos tonusą ir suteiksite odai elastingumo, stangrumo.

Naudokite eterinį aliejų

Odos jaunystės ir grožio paslaptis – drėgmė. Tačiau neužtenka odą tik sudrėkinti – drėgmę reikia ir išlaikyti. Tam puikiai tinka aliejus, galintis gydyti spuogus, lyginti raukšles, šviesinti odą. Naudodamos eterinį aliejų, šią procedūrą galėsite paversti ir puikia kvapų terapija, mažinančia stresą. Pasirinkite mėgstamus kvapus, juos sumaišykite ir masažuodamos įtrinkite aliejų į vietas, kuriose jaučiate didžiausią įtampą. Po kelių minučių pajusite visišką atsipalaidavimą.

eterinis aliejus

Išmėginkite kažką naujo

Tiek atliekant grožio procedūras, tiek rūpinantis savo įvaizdžiu, moterys įpratusios naudoti tai, kas patikima ir jau išmėginta. Tačiau į savo gyvenimą įnešus bent mažytį pokytį, galite būti tikros, kad tai ilgam pakels nuotaiką. Išbandykite naują šukuoseną, lūpų dažus, šampūną. Tik eksperimentuodamos galite atrasti tai, kas jums iš tikrųjų tinka. Be to, tai padeda labiau pasitikėti savimi ir daugiau šypsotis. Juk šypsena – pats didžiausias grožio ginklas.