Ką daro tobula moteris pasitikdama vasarą?

Tobula moteris į savo kasdienius ritualus žiūri lengvai ir paprastai. Regis, grožis iš jos spinduliuoja pats savaime. Dažniausiai tokia moteris į viską žiūri pozityviai ir kitus tuo užkrečia.

Ji nelaksto po parduotuves šluodama nuo lentynų pirmas pasitaikiusias kosmetikos priemones ir neeksperimentuoja neapdairiai išmėgindama jas ant savo kūno. Ji tiesiog žino, kad 90 proc. grožio yra mūsų geroje savijautoje ir šviesiose mintyse. Todėl tobula moteris vasarą pasitinka daugiau būdama gryname ore, grožėdamasi nuostabiais vaizdais, prausdamasi šaltu vandeniu, mėgaudamasi pirmomis maudynėmis ežere, bendraudama su jaj mielais žmonėmis. Tobula moteris žino, kad teigiamos emocijos – tikroji natūrali kosmetika.

Puoselėjanti savo grožį moteris pirmąją braškę deda ne į burną, o išsitepa ja veidą. Pjaustydama avokadą, nugnybia gabalėlį ir pasidaro kaukę. Ruošdama salotas pomidoro ar agurko skiltele ištepa veidą ir kelias minutes pamaitina veido odą vitaminais. Viskas taip paprasta, be specialus pasiruošimo ir įtampos, o efektas stulbinantis!

Vasarą ji griežtai laikosi trijų taisyklių: rūpinasi švara, drėkina odą, saugosi saulės. Ir svarbiausia – visa tai daro su malonumu!

Ji neišeina iš namų be manikiūro ar pedikiūro. Verčiau kur nors pavėluos, negu pasirodys viešumoje netvarkingomis pėdomis. Kad eisenai netrukdytų geliančios nuospaudos, pasirūpina laiku jų atsikratyti. Dabar vaistinėse nesunku rasti apsauginių ir gydomųjų pleistrų, yra net specialių elastinių pagalvėlių, kurios saugo pado odą nuo sukietėjimų.

Be to, ji būtinai nueina į grožio saloną, kad žiūrėdama, kaip prie jos pėdų triūsia pedikiūrininkė, pati išmoktų daryti pedikiūrą. Daro jį ne rečiau kaip kartą per mėnesį. Nuvargusias kojas gaivina kontrastingomis vonelėmis, kaitaliodama karštą bei šaltą vandenį, radusi laiko, net kelis karus per dieną. Į voneles kojoms ji įberia jūros druskos, šliūkšteli žolelių nuoviro; po to pėdas ištepa raminamuoju ar maitinamuoju kremu. Vaikšto basa po smėlį arba žolę – tai veikia kaip masažas. Karštą vasaros dieną ištrina blauzdas vėsinamuoju preparatu, skirtu kojoms, kurių venos linkusios plėstis. Nemalonių pojūčių kaip nebūta.

Tobulos moters kojų oda lygi ir švelni: ji laiku šalina plaukelius, surasdama sau tinkamiausią depiliacijos būdą. Dėl “bikinio” ir pažastų ji kreipiasi į grožio saloną, kur plaukai šalinami vašku. Taip daryti naudingiau dėl to, kad vašku šalinti plaukus reikia kartą per mėnesį, plaukai atauga retesni bei silpnesni, drauge su plaukais nuplėšiamos apmirusios odos ląstelės.

Tobula moteris ne rečiau kaip kartą per dieną prausiasi po dušu. O jei dėl didelės kaitros yra priversta tai daryti keliskart, kad oda nenusausėtų, naudoja tik švelnią dušo želė. Po to visą kūną išsitepa drėkinamuoju losjonu ar pieneliu.

Jokio nemalonaus kvapo! Dezodorantą ar kūno puškalą ji naudoja po kiekvieno dušo. Ji žino, kad per karščius geriausiai padeda antiperspirantai, kurie puikiai neutralizuoja prakaito kvapą.

Kiekvieną vakarą, kad ir kokia pavargusi būtų, tobula moteris nusivalo makiažą. Iš ryto odą valo losjonu ar tonizuojamuoju skysčiu. Po to išsitepa drėkinamuoju kremu su apsauginiu filtru nuo saulės. Tai labai svarbu. Apsauga nuo saulės reikalinga ne tik paplūdimyje. Tai pagrindinis vasaros kremas. Jis palaiko odos drėgmės balansą ir saugo nuo kenksmingų saulės spindulių.

Tobula moteris veidą vasarą slepia po skrybėle, ji žino, kad beatodairiškai svilintis saulėkaitoje – labai nesveika. Jai nereikia aiškinti, kad saulės spinduliai sendina odą, o oda turi atmintį ir kaupia viską, ko ji gauna per daug. Tačiau saikingos saulės vonios – tik į grožį! Vos rustelėjusi oda gražesnė už visiškai baltą, bet prieš degindamąsi ji ištepama apsauginiu kremu.

Tobulos moters plaukai – jos vizitinė kortelė. Galvą ji trenka kasdien švelniu šampūnu. Kadangi plaukai, kaip ir oda, kenčia nuo saulės, vandens ir jame esančių priemaišų, jie tausojami naudojant aliejus, kaukes, putas bei balzamus.

Ar ši tobula moteris esate Jūs?