Ko niekada nereikia daryti dėl vyrų?

1. Nereikia duoti pinigų. Net jei vyras skundžiasi finansiniais sunkumais, nereikia stengtis padėti jam pinigais, nereikia ieškoti papildomo darbo, kad padėtumėte jam išbristi iš tokios padėties. Pasielgsite klaidingai pasiūlydamos tokią paslaugą, tai tarsi pagalvėlė, ant kurios vyras užsnūs ilgam ir praras įgūdžius ieškoti išeities iš padėties pats.

2. Nedovanokite vyrams brangių dovanų. Dėl jų tikrai nepelnysite nei daugiau meilės, nei daugiau dėmesio. Vyrai tikisi ko kito. Jie laukia jūsų švelnumo ir šilumos, jie nori matyti šalia savęs gražią, susitvarkiusią, kvepiančią moterį. Vyrą sužavėsite flirtu, atsipalaidavimu ir lengvu jumoro jausmu.

3. Nebūkite jo problemas sugerianti kempinė ir guodėja. Kai kurie vyrai labai mėgsta skųstis moterims. O moterys galvoja, kad jei kantriai išklausys jo verkšlenimus apie patirtas ar patiriamas nuoskaudas, neretai sukeltas kitų moterų, jį užjaus, jų santykiai taps gilesni. Taip galvoti klaidinga. Dėl to netapsite jo širdies moterimi, taip ir liksite guodėja, kempine. Tiesiog šis vyras reguliariai pas jus ateis išsipasakoti apie gyvenimo problemas, išsiverkti jums ant peties, o į pasimatymus kvies kitas moteris. Tikrą vyrą gailestis žemina. jeigu jis skundžiasi dėl jį nuskriaudusių kitų moterų, patikėkite, mintims apie jus jo galvoje vietos nelieka. Net tada, jei matote, kad vyras prislėgtas, netraukite iš jo tarsi replėmis, kas atsitiko, neverskite jo išsikalbėti. Tiesiog palaukite, duokite laiko, jis pats viską išspręs ir ims savimi labiau pasitikėti. Labai svarbu, kad tokioje situacijoje nedemonstruotumėte, kad esate protingesnė už jį. Kai vyras verkšlena dėl savo problemų savo klausimus nukreipkite į jo valią, jėgą, intelektą. Pavyzdžiui: „ O ar apskritai kažkaip įmanoma išspręsti šią problemą?, „Kaip manai, ar yra kažkokie variantai, kaip išeiti iš tokios situacijos?“. Svarbu, kad vyras pats rastų sprendimą. Vyrui gyvenime labai reikia sunkumų, pamokų, problemų – tai raktas į tai, kad jis taptų tikru vyru.

4. Nepatarinėkite ir nedalinkite rekomendacijų. Pamirškite apie tai. Net jei vyras klausia jūsų patarimo, kaip jam reikėtų pasielgti, tiesiog pasakykite, kad jam geriau žinoti, jam visada pavyksta rasti geresnę išeitį iš padėties, jo sprendimai racionalūs ir taiklesni. Duoti patarimą reiškia prisiimti dalį atsakomybės. Ar jūs to norite?

5. Nesirūpinkite vyro dvasiniu tobulėjimu ir švietimu. Daugelis moterų tiesiog brukte stengiasi įbrukti vyrui perskaitytas arba išgirstas naujienas, suplanuoti jo lavinimosi kelią, įsiūlyti paskaityti nupirktas knygas, pažiūrėti pačių matytus filmus, per jėgą aiškina, kuo jiems vertėtų užsiimti gyvenime, kokius darbus dirbti. Dažniausiai tai sukelia atmetimą, vyrams jūsų žinių ir pamokymų nereikia. Jis gali pradėti jus vertinti kaip mokytoją, bet visiškai pamirš, kad esate moteris. Daug veiksmingiau yra pačiai būti laiminga, užsiimti tuo, kas įdomu, dalintis tuo, kaip jums sekasi įgyvendinti savo pomėgius. Gal tuomet ir vyrą suviliosite gyvenime pamatyti daugiau spalvų. Net, jei vyras neįkertantis kokios nors temos, paprašytų pravesti jam paskaitą labiau pravartu yra nutaisyti meilų veidelį ir pasakyti: „Mielasis, nesugebėsiu tau paaiškinti, nes aš pati mažai ką suprantu. Klausiausi štai šios paskaitos. Tu pats paklausyk, jei įdomu.“ Čia slypi moters išmintis.