Savaitgalį dviese pradėkite jau penktadienį

Ročesterio Universiteto psichologijos procesoriaus vadovaujamame tyrime buvo išsiaiškinta, kad nepriklausomai nuo to, kiek uždirba, kaip labai mėgaujasi darbu, kiek valandų dirba, ar koks jų išsilavinimas, socialinis, šeimyninis statusas ar amžius, savaitgaliais žmonės jaučiasi geriau.

Priklausomai nuo, to, ar energijos semiatės būdami vieni, ar draugų kompanijoje, ar jums smagu ramiai skaityti knygą, ar galbūt karstytis medžiais nuotykių parke – pasistenkite savaitgalį nuveikti ką nors smagaus. Tai jūsų pasąmonėje veiks tarsi „atpildas“ už sunkią darbo savaitę, taip suteikdamas daugiau motyvacijos ir energijos ateinančiai.

savaitgalis dviese

Laimingiausi žmonės būna ilsėdamiesi kartu su mylimu žmogumi.

Penktadienį po darbų pasiruoškite kokį nors ypatingą patiekalą, pasirenkant receptą duokite valios fantazijai arba pavakarieniaukite mieste.

Pasilepinkite karštoje vonioje, dviese.

Išjunkite mobiliuosius telefonus, juk prasidėjo savaitgalis, tad skirkite laikotik tik sau.

Pasimėgaukite buvimu dviese.

Vidurnaktį pakvieskite prisidėti draugus, kad galėtumėte atsipalaidavę baigti darbo savaitę arba keliaukite su kompanija į barą.

Pagaliau praleiskite naktį viešbutyje. Kita aplinka sustiprins pojūčius.

Na, o jeigu visgi nusprendėte likti namuose, pasiruoškite jaukiam vakarui. Patikrinkite, ar šokoladas tikrai veikia kaip afrodiziakas. Prisipirkite įvairių šokoladinių skanėstų ir vėlai vakare surenkite jų degustaciją.

Nenuobodžiaukite, surenkite vienas kitam naujų apatinių demonstravimą, o gal padovanokite šokį, skambant mėgstamai muzikai žvakių šviesoje.

Jokių tabu, sukurkite pačias gražiausias akimirkas, kurios maloniai nuteiktų likusiam savaitgaliui. Keliaukite į gamtą, planuokite atostogas ar jaukiai nusnūskite vienas kito glėbyje. Tinginiaukite be savigraužos.

Svarbiausia – liaukitės galvoję apie darbą!

Nepranykite technologijose! Šiais laikais itin sunku atsiriboti nuo aplinkos ir būti tiesiog akimirkoje, kai nuolat esame blaškomi pasaulio naujienomis portaluose, draugų, kolegų reikalaujamu dėmesiu socialiniuose tinkluose ir kitose platformose. Padėkite iš šalį kompiuterį, išjunkite bent jau internetą ir stenkitės kuo labiau pailsėti stebėdami jus supančią aplinką ir kiekvieną momentą, kurį gyvenimas jums dovanoja.