Seksas – ne tik malonumas, bet ir grožio eliksyras

Norėdamos visada išlikti jaunos ir žavios, moterys keliauja į sporto klubus, grožio salonus, perka brangią kosmetiką, maisto papildus. Kai kurios ryžtasi ir skausmingoms plastikos chirurgų atliekamoms operacijoms. Tačiau pamirštamas vienas veiksmingiausių energijos ir grožio šaltinių – seksas. Taip, specialistai kalba apie seksą, kuris suteikia ne tik malonumą, bet ir švytintį grožį, akių spindesį ir padeda išsaugoti jaunystę.

Švytinti oda

Ar teko pastebėti, kad po audringos nakties jūs tiesiog švytite? Manote, kad to priežastis – gera nuotaika ir sujudinti hormonai. Tačiau lytinių santykių metu vyksta dar šis tas – organizme stimuliuojama natūrali kolageno gamyba, dėl kurio trūkumo dažnai suvysta ir suglemba oda. Taigi nuotykiai lovoje iš tikrųjų verčia jūsų odą švytėti bei padeda jai tapti stangresne, elastingesne. O užuot pirkusios brangius kremus, kurių sudėtyje yra kolageno, galite be sąžinės graužaties su mylimu žmogumi šokti į lovą ir užsiimti kiek intymesnėmis, tačiau be galo smagiomis grožio procedūromis.

Stiprus imunitetas

Sakoma, kad sveikame kūne – sveika siela. O norint atrodyti patraukliai ir kuo ilgiau išlikti jaunai, labai svarbu turėti gerą imuninę sistemą, kuri padeda išlaikyti organizmo pusiausvyrą, darančią didelę įtaką mūsų savijautai. Mylėdamosios bent 1–2 kartus per savaitę, skatinate savo organizmą gaminti kuo daugiau antikūnų, kurie padeda išvengti peršalimo ir daugumos virusinių ligų. Žinoma, mes nesiūlome mylėtis, jei esate peršalusi, tačiau turėkite omenyje, kad seksas padeda užkirsti kelią peršalimo ligoms ir kitiems menkiems negalavimams.

Dailesnės kūno linijos

Jei norite padailinti figūrą, tačiau nemėgstate vaikščioti į sporto klubą – užsiiminėkite seksu! Lytinio akto metu vidutiniškai sudeginama 150 kalorijų. Nors tai ir neatrodo daug, pagalvokite, kas būtų, jei šiuo malonumu užsiimtumėte kasdien arba net kelis kartus per parą. Derinant subalansuotą mitybą ir reguliarų seksą, galite atsikratyti nemažai kilogramų ir džiaugtis ne tik geresne savijauta, bet ir dailesne figūra.

Organizmo valymas

Patiriant susijaudinimą, kraujas pradeda cirkuliuoti greičiau ir didesnė jo dalis patenka į smegenis. Tai padeda geriau aprūpinti organizmą deguonimi ir greičiau pašalinti kenksmingus medžiagų apykaitos produktus iš organizmo. Taigi, jei jus vargina organizmo valymas badaujant ar kenčiant nemalonias procedūras, tai galite pamiršti: atsinaujinti ir apsivalyti padės aktyvūs lytiniai santykiai.

Geresnis miegas

Viena sąlygų, kurios privalo laikytis moterys, norinčios atrodyti žvaliai – kokybiškas miegas. Jei turite įvairių miego sutrikimų ar dažnai atsigulus į lovą jaučiate, kad vėl teks skaičiuoti tūkstančius avių, iki kol užmerksite akis, žinokite, kad seksas gerina miegą. Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie gyvena reguliarų lytinį gyvenimą, rečiau patiria nemigą ar stresą. Po orgazmo išsiskiriantys hormonai padeda pajusti ramybę, atsipalaiduoti, o tai turi įtakos ne tik jūsų išvaizdai, bet ir vidinei savijautai: gerai miegančių žmonių oda švyti, jie turi daugiau energijos, lengviau įveikia stresą.