2017 rudens mados tendencijos

Štai ir baigėsi vasara. Dažniau turėsime kęsti rudens lietų, vėsą, o ilgainiui sulauksime ir šaltuko. Tad pats laikas peržiūrėti savo drabužių spintą, arčiau surikiuoti šaltajam metų sezonui skirtus drabužius ir atsirinkti bei atnaujinti garderobą, su kuriuo galėtume jaustis šiuolaikiški ir madingi.

Pasaulio dizaineriai siūlo pasinaudoti fantastiškomis 2017 -ųjų rudens ir 2018-ųjų žiemos sezono mados tendencijomis, rinktis įvairių raštų sukneles, languotus paltus ir švarkus, rudeniškas žemės spalvas ir nebijoti į savo drabužius įpinti blizgančių detalių.

Šio rudens-žiemos sezono mados razina – velvetas, jis sugrįžta džiugindamas mus įvairiausiomis spalvomis: Ermanno Scervino žydra, Nina Ricci sidabro spalvos ir giliūs violetiniai Lemaire kolekcijos atspalviai.

Šį sezoną madingi ir džinsinio audinio drabužiai, tačiau būtinai tamsiai mėlynos spalvos ir puošti aplikacijomis, taip pat didelės apimties kailiniai ir klasikiniai paltai su plačiomis kailinėmis apykaklėmis.

Prasidėjusiame naujajame sezone bus madingos ir sportinės pūkinės striukės, kurias galima dėvėti tiek su odinėmis kelnėmis, tiek su šilkiniais sijonais.