Sugrįžta 80-ųjų stilius ir rožinė spalva

Mados žurnalo VOGUE redaktoriai pasakoja, kad šį pavasarį – vasarą ypač madinga įvairaus intensyvumo rožinė spalva – nuo švelnaus rausvos pudros atspalvio iki akį rėžiančios avietinės. Pataikysite į dešimtuką pasirinkusios spalvų derinius – rožinė-raudona, rožinė- violetinė. Savo gerbėjus suras ir mėlynų atspalvių deriniai su geltona ir žalia spalvomis.

Taip pat bus madingi platūs, pakelti pečiai, banano formos kelnės, masyvūs, ilgi papuošalai, liureksas ir metalo blizgesys. Kaip teigia stilistai, ant bangos – kažkada kritikuota praėjusiojo amžiaus 80-ųjų metų „beskonybė“.

Mėgstančioms klasikinį stilių, kostiumus, teks įsigyti kostiumą su masyviu švarku, nes šį sezoną bus ypač madingi per dideli, kiek ilgesni švarkai, padidintais, nuleistais pečiais, paaukštintu arba priešingai – gerokai žemesniu užsegimu. Toks stilius  figūros paryškinimu nė „nekvepia“.

Kombinezonų mėgėjos, jeigu neišmetė neseniai madingo drabužio, vėl galės džiaugtis šiuo apdaru. Kokį kombinezoną pasirinksite, ilgomis ar patrumpintomis kelnėmis ir rankovėmis – jūsų skonio reikalas. Madingi visi!

Šį pavasario – vasaros sezoną taip pat labai madingi dryžuoti drabužių audiniai – vertikalios ir horizontalios juostos, siauresni ir platesni dryžiai, net patys agresyviausi jų deriniai.

Grįžta į madą ir audiniai su įvairaus dydžio žirneliais. Tačiau tokio audinio fonas būtinai turi būti juodas. O kokia vasara be gėlių ornamento? Šį sezoną madingi drabužiai, pasiūti iš gėlėtų audinių arba puošti tokio audinio detalėmis.

Atrodysite stilingai ir apsirengę baltai. Tačiau šio sezono razina – ne bet koks baltas audinys, o lengvas ir permatomas, prie jo galima derinti įvarius baltus nėrinius.

Kai kurioms merginoms patiks šį sezoną madingos „baby-doll“ suknelės, nuo mini iki maksi, švelnių pastelinių spalvų, karaliavusios ant 80-ųjų metų podiumų.

Prie lengvų vasariškų suknelių ar lengvai krintančių kelnių su palaidine puikiai tiks šią vasarą labai madingos plačiabrylės šiaudinės skrybėlės.

Na, o kaip pasipuošti vakarui? Teks atidėti į šoną aptemptas sukneles, nes šį sezoną madingos – laisvos, puoštos įvairiomis drapiruotėmis suknelės. Na, o jeigu vis gi rinksitės klasikinę, žvilgsnį turėtų patraukti dekoltė iškirpimas, paryškinantis krūtinę.