Žaviu mazgeliu surišti marškinėliai

Stilingiausios pasaulio moterys dažnai stebina ne prabangiais drabužiais, o gebėjimu juos dėvėti savitai, originaliai, demonstruojant kūrybišką stilių ir taip diktuojant tam tikras mados tendencijas.

Madingų vasaros triukų aprangoje toli ieškoti nereikia. Pakanka išmonės, pavyzdžiui, žaismingai surišti į mazgelį marškinėliai visada alsuoja laisvalaikiu ir atostogomis. Žavūs mazgeliai gali būti ir priekyje, ir šone ant talijos. Tereikia įsigyti vienu dydžiu didesnius marškinėlius, surišti jų galus į mazgą ir jūs neatrodysite nuobodžiai. Marškinėliai sutrumpėja, atidengia liemenį ir galbūt šiek tiek nuogo pilvuko. O tai šiemet ypač madinga. Jūsų įvaizdis pasikeičia – tampate stilinga ir jaunatviška. Kada gi daugiau pasinaudoti šiais triukais, jei ne vasarą?

Marškinėlių kurių galai surišti, galima ir neužsagstyti. Paplūdimyje jais tinka pridengti pečius, kad pastarieji nenusviltų saulėje, o eidama pasivaikščioti – po jais galite apsirengti maikutę su petnešėlėmis. Surištus į mazgą marškinėlius tinka dėvėti ir prie šortų, džinsų, ir prie plačių, aukštu liemeniu, lengvai krentančių kelnių.

A post shared by DVF (@dvf) on